Vajzat Kerkojne Djemte

deshiroj te njoh nje shoqe te sinqerte

Date: 21/04/2017 | By: edi

prsh..jam edi dhe deshiroj te njoh nje shoqe te sinqerte durazzo-durres@hotmail.com

Re: deshiroj te njoh nje shoqe te sinqerte

Date: 21/04/2017 | By: andon

jam andoni 45 vj dua nje vajz per lidhje serioze nga mosha 37-40 vj une jam i divorcuar jetoi i vetem zj te jet dhe e divorcuar me co mesazh nr 6998170468

gentjan

Date: 12/04/2017 | By: gentjan

Jam ne dizpozicjonin tuaj.kontakt 0675379973 nuk ka rendesi mosha

martesa

Date: 16/01/2017 | By: jetoni

kerkoj nje vajz vetem per qellime martesore ju kishalut qe vetem ato vajza te cilat jan te interesune per martes lete lajmrohen ne ket numer im kontaktues +38643971892 nga mosha 21 deri 30 vjeqe me

1234567890*

Date: 02/01/2017 | By: esawszxp*-0f

yt frdxjoıoşixdlz.löfxz <mlöpo

MONDI

Date: 29/12/2016 | By: Guma

Pershendetje, jam nje burre rreth te 50 dhe 1.83 i gjate , trup te rregullt dhe per momentin jetoj jashte, kerkoj te njihem me nje grua nga 35 deri ne 45 vjec te jete e gjate nga 168 deri 178 dhe te peshoje jo me teper se 60 kg, ta njohi "jeten" me nje fjale te jete class...mbase mbas bjohjes lind "dicka" serioze mbase jam i ndare dhe jetoj vetem.

Ciao Mondi

Guma

Date: 29/12/2016 | By: Mondi

Dua te njihem me nje femer per te kaluar caste te bukura e larg problemeve...

Re: Mondi

Date: 29/12/2016 | By: Guma

Dua te njihem me nje femer serioze per te kaluar caste te bukura larg problemeve ....

toni

Date: 25/12/2016 | By: toni

ckm

lutfimakiqi@hotmail.com

Date: 14/12/2016 | By: lutfi

kerkoj nji femr serioze per bashk jetes tegjith ikam qka me novojitet ne vetum njinfemr me mungon femra duhet te jet ne moshen50-55v. kujna interson letum lajmrohet neket imell ose telefon nuer 049849904-044331123

burr

Date: 16/10/2016 | By: marakli

deshiroj nji grue vetum per seks

Re: burr

Date: 13/12/2016 | By: Klara

Ckemi

klara

Date: 16/12/2016 | By: eri

ckemi kalara don te njihemi

Re: klara

Date: 24/12/2016 | By: leo

Ckemi Klara

Re: Re: klara

Date: 22/02/2017 | By: elio

ckm zemr don nr e flasim whatsapp

Re: Re: Re: klara

Date: 28/02/2017 | By: elio

ckm klara

Re: Re: klara

Date: 11/04/2017 | By: genti

Psh

Re: klara

Date: 08/01/2017 | By: eri

Ckemi klara

Re: klara

Date: 13/04/2017 | By: gentjan

Psh klara jam interesuar per ju

Re: Re: burr

Date: 03/02/2017 | By: miri

Klara e do nr tim

njohje për lidhje

Date: 07/09/2016 | By: eri elbasan

Prshnd jam eri nga elb jam 28 vj dhe dua nje goc për lidhje kush eshte e interesuar te flasi

Re: njohje për lidhje

Date: 07/12/2016 | By: Loku

Str

vajze

Date: 25/08/2016 | By: new wolf

23 vjec dielikeawolf10@yahoo.com

Re: vajze

Date: 25/08/2016 | By: new wolf

pra kerkoj vajze

Re: vajze

Date: 19/10/2016 | By: Vajze

M. Dita

Re: Re: vajze

Date: 22/02/2017 | By: elio

ckm vajz

Re: Re: vajze

Date: 17/03/2017 | By: Asas

Ckemi

Re: vajze

Date: 24/11/2016 | By: Aldo

A lidhemi bashke

Re: Re: vajze

Date: 18/02/2017 | By: eri

Do nr tim

Re: Re: vajze

Date: 11/04/2017 | By: genti

Te kotatojm bashk

Re: Re: vajze

Date: 11/04/2017 | By: genti

Me kenaqesi

reply

Date: 24/08/2016 | By: syla

Jetoj ne austri kerkoj te njihem me femer nga kosova mosha 40-45 vjeqare
Imelli s.syla1961@com.at

marjol_resuli@shqiptar.eu

Date: 21/08/2016 | By: mario

jam mario nga berati nese ka ndonje vajz 18-30 për te kaluar disa caste te bukura tel 0685097631

vetem per qef`

Date: 16/08/2016 | By: goni

jam babi 51 vjec kerkoj mami deri 45 vjece per seks te dashuren e mbaj mire ne gjitha kuptimet .

vetem per qef`

Date: 16/08/2016 | By: goni

jam babi 51 vjec kerkoj mami deri 45 vjece per seks

037744684113

Date: 23/07/2016 | By: arditi

un jam i gashem per shoqri me femra edhe dashuri serioze muhabet e tjer....

dures

Date: 08/07/2016 | By: leo

jam 34 dua nje vajz per qellime serioze

shkupi

Date: 07/07/2016 | By: vebi

ku jeni te bukurat

njohje

Date: 26/05/2016 | By: toni

Per qef kerkoi femer

Re: njohje

Date: 26/05/2016 | By: Xina

Hi cuni kam qef te nji jemi bashk per seks a ke qef

Re: Re: njohje

Date: 27/05/2016 | By: Git

Ckm xina

Re: Re: Re: njohje

Date: 28/05/2016 | By: Xina

Mir po ti?? Sa vjec je un jam 22

Re: Re: Re: Re: njohje

Date: 23/06/2016 | By: Liam krasnoqi usa

Usa

Re: Re: Re: Re: njohje

Date: 23/06/2016 | By: Lu an krasniqi

Mir Bjorne usa

Re: Re: Re: Re: njohje

Date: 07/09/2016 | By: eri

Ckm xhina

Re: Re: Re: Re: njohje

Date: 22/02/2017 | By: elio

ckm xina

Re: Re: Re: Re: njohje

Date: 26/02/2017 | By: vieri

Jetoj ne itali kujt vajze i intereson mund te me per numero di telefono

Re: Re: njohje me vajza

Date: 14/06/2016 | By: alleks

Enxhi

Re: Re: Re: njohje me vajza

Date: 10/08/2016 | By: Oni

Pershendetje

Re: Re: Re: Re: njohje me vajza

Date: 18/09/2016 | By: toni

Me pelqen per aventura

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

New comment