Vajzat Kerkojne Djemte

bushgjoka

Date: 03/11/2015 | By: fred

merni ne kete nr fredi 06883860823

0684991692L

Date: 31/10/2015 | By: TRIFONI

LIDHJE SEKRETE

bar

Date: 01/09/2015 | By: gerti

jam nje djal nga berati dhe kam deshir te njohe nje mami seksi

dua nje femer per te kaluar ca nete me te ...

Date: 22/08/2015 | By: betim


dua nje femer qe eshte shpirt i lire ,sikurse jam edhe vet ,qe te kaloj disa nete me te , jam mashkull me te gjitha tiparet e nje mashkulli , dhe keshtu qe nuk do te gaboj cilado femer qe do te jete me mua numri im i cel eshte ky 044860987 ,pra te mire pres qdo femer shpirt lire ...

martesore

Date: 29/07/2015 | By: gimi

kerkoj femer serjoze per martes qe te din ta respekton burin
qe ponon pun me arsim te lart te jet te nuka ransi ku banon
ateher lajmrono
+38649454104

Gjoni

Date: 16/04/2015 | By: Agim

Jam. Ni. Burr. 44. Vjeq. Deshiroj. Te. Lidhem Me. Ni. Femer. Qellime. Serjoze. Jetoj. Ne. Angli. Prej. Shum. Vitesh. Jam. Me. Dekumente. Te. Rregullta

30vjec

Date: 15/04/2015 | By: Mirjan

Kerkoj mami ose vajz per lidhje sekrte

Re: 30vjec

Date: 07/06/2015 | By: Miri

Kerkoj femer per sekret mirjan.br@live.com

Re: 30vjec

Date: 25/09/2015 | By: AVNI

DUA VAJZE

Leka

Date: 18/02/2015 | By: Agron

Jam. Ni. Burr 42. Vjeq. Jam. I. Divorcuar. Kam. Deshir. Te. Nihem. Me. Ni. Femer. Per. Qellimi. Serjoze. Jetoj. Ne. Angli. Prej 15. Vitesh.

Re: Leka

Date: 20/02/2015 | By: Jabirah

Unë jam Jabirah dhe unë uroj që të bëhet miku juaj. ne mund të ndajnë fotot së bashku. Duke pritur për përgjigje. Ju uroj një ditë të mirë. ( jabirahaliabdul@hotmail.com )

Re: Re: Leka

Date: 21/02/2015 | By: Agron

Ju. Lutem. Jabirah. Me. Ler. Numrin. E. Telefonit. Te. Flasim. Faliminderit

Re: Leka

Date: 07/09/2015 | By: marsi

Pershendetje
Keni adrese email ju ju lutem nese mund te flasim ose adrese fb?

Alushi

Date: 17/02/2015 | By: Petrit

Jam. Ni. Burr. Mbi. 40. Vjeq. Jetoj. Ne. Angli. Prej. 15. Vitesh jam I Vetem dua. Nje. Grua. Te. Moshes. 40. E. siper serjoz. Ok

Gjoni

Date: 17/02/2015 | By: Kujtim

Jam. Ni. Burr. Mbi. 45. Vje. Jam. Ne. Diaspor. I. Vetem. Kam. Deshir. Te. Nihemi. Me. Ni. Femer. Ne. Gjdo. Lloj. Moshe. Serjoz

mondi

Date: 21/11/2014 | By: mondi

jam mondi nga elbasani kerkoj nje mami ose vajza nga elbasani per lidhje sekrete pres sms00306987001064. shum shpejt do jem ne shqipri 35 vjece e posht un jam 30,

elbasan

Date: 21/11/2014 | By: mondi

kerkoj nje vajz per lidhje serjoze

Pershendetje

Date: 04/08/2014 | By: Seriozi

Jam nje djal qe deshiroj te njoftohem me nje femer qe jeton jashte Kosoves se shkret

Re: Pershendetje

Date: 04/08/2014 | By: Seriozi

049 327 695

sekret

Date: 17/06/2014 | By: elderado

kerkoj ni mami nga shkodra ose lezha top sekret ky eshte numri im 0682761489

0697753163

Date: 21/05/2014 | By: ladi fier

kushe ehste goc per qef dhe sekret

kerkoj

Date: 20/05/2014 | By: extra

kerkoj naj femer me kalu me to naten me i kalu disa net me to ajo qe o e lir qe o e interesume let lajmrohet leta kthen sms ktu let t me tregon si muj me u taku me to live apo let ma jep numrin e telit e pres sms ok flm per mir kuptim

Dua

Date: 14/04/2014 | By: El--Basani 21

Jam ENXHI 21-----Dua te lidhem me nje djale nuk ka rendesi cfare moshe ka thjesht per qef ose SEX ...Kon...ne Nr. 068622575447..

Re: Dua

Date: 18/04/2014 | By: Goni

Flasim kur te Jeshe gati

Te dua

Date: 18/04/2014 | By: Goni

Me mer kur te duash ti

Re: Te dua

Date: 20/05/2014 | By: pimi

qysh muj me unjoftu me ty ku muj mu zatet me ty jam i interesuar me u taku me ty live kthema sms ktu tregom ok qe ke numer telit qoma ok tana folmi mes telit ok e pres sms

Re: Te dua

Date: 11/07/2014 | By: fadil gashi

memerr jam kosovar

Re: Dua

Date: 19/05/2014 | By: orteku

nr nuk eshte i sakte
me dergo nr te sakte

Re: Dua

Date: 19/05/2014 | By: orteku

me kontakto
vodaf8926753

Re: Dua

Date: 17/07/2014 | By: Luciona

Tju bej nje tele.

Re: Dua

Date: 27/08/2014 | By: amarildo

hajde pra xhan cfar pret 0663597555

Re: Dua te takohemi

Date: 23/09/2014 | By: Erion

pershendetje.A mundemi te flasim

Re: Dua vajze

Date: 22/12/2014 | By: juli

pershendetje nese ke deshire munde te flasim nr im 0699974013 flm per mirkuptimin.

Re: Dua

Date: 25/09/2015 | By: denisi

po te duash me ke ketu rush si te te gjej un ty

Re: Dua

Date: 05/10/2015 | By: Coli

Mund te flasim

Re: Dua

Date: 29/10/2015 | By: Emirjani

Ok jam une shpirt

kerkoj nje mami

Date: 31/03/2014 | By: niku

jam nje djal nga tirana 34 vjec dhe po kekoj nje mami qe te jet po nga tirana

Re: kerkoj nje mami

Date: 31/03/2014 | By: Niku

une jam nje babi nga tirana dhe po kerkoj nje mami nga tirana, kushe eshte e interesuar te me tel 069 74 19 184

hejsa

Date: 09/01/2014 | By: loni_dk

kerkoj femen

kerkoi goca

Date: 06/01/2014 | By: toni

jam nje dial rri ne itali po kerkoi nje goc shqiptare kush esht e interesume munte mekontaktoi

cun

Date: 06/01/2014 | By: toni

dua goca

2

Date: 17/11/2013 | By: fatmiri

jam nje djal nga shkodra kush ke deshir te me njohin mud te me shkrujn.

aje karin ne pidh

Date: 10/11/2013 | By: bleddi

gtrtyty

lavdim_85@hotmail.com

Date: 30/09/2013 | By: lavdim

kerkoj nje femer per sex mosha ska lidhje kush asht e interesune let lajmrohet ne nr 044 410 734 nga ks apo prishtina ose si asht ndonje goc nga shqiperija ne pr let lajmrohet jy pershendes

beri95@live.com

Date: 11/09/2013 | By: beri

kekroje femera per seks sekret lajmrohuni ne 044981006

Re: beri95@live.com

Date: 05/08/2015 | By: beri

nuk do te zhgenjeheni aspak ajo qe me takone edhe pagesa sipas qefit e bajme

te dua

Date: 28/08/2013 | By: miri

kush do qoft goc apo gru edhe e martume po te jet ska problem 0686760067

dures

Date: 20/06/2013 | By: fabion

dua nje mami per lillje sekrete

dures

Date: 20/06/2013 | By: fabion

dua nje mami per lillje te fsheta

lerti_@hotmail.com

Date: 27/03/2013 | By: lerrti

te me mari ne tln pacim

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

New comment