Bota

Lohan ndryshon preferenca, tani shikon meshkujt

21/12/2009 15:33
 Lindsay Lohan eshte rikthyar ne rrugen e Zotit, ashtu sic kane deshiruar perhere prinderit e saj, te cilet kane kerkuar ta ndajne nga e dashura Samantha dhe mesa duket ia kane arritur. Aktorja e re ka nisur nje histori me modelin Petey Wright. Mes te dyve ka pasur dashuri me shikim te pare,...

Justin Timberlake dhe fama qe nuk arrin ta shijoje

21/12/2009 15:31
 Justin Timberlake talent i lindur? Kjo nuk ka dyshim pasi qe ne moshen 11 vjecare ai ka treguar se di te kendoje si nje profesionist. Ishte viti i larget 1992 kur ai u shfaq per here te pare ne skenen e “Star Search” dhe pas asaj paraqitjeje u ftua nga kompania Disney te merrte pjese ne...

Rihanna: Chris Brown, njeri i pashpirt

21/12/2009 15:29
  Rihanna sot ndihet e turperuar qe ra ne dashuri me nje tip si Chris Brown, i cili nuk do te ndalte kurre se rrahuri partneren e tij, sepse eshte nje njeri i dhunshem. Ne nje interviste emocionuese ne ‘Good Morning America’, kengetarja hapi zemren per ate nate shkurti, ku ajo mbeti viktime...

Pamela Anderson:Kam perdorur Droge

21/12/2009 15:29
 Nuk kishte si te mungonte nje yll kinemaje si Pamela Anderson ne listen e perdoruesve te droges duke pare famen dhe jeten jo shume normale qe ben ish protagonistja e serialit “Baywatch”. Biondja me origjine finlandeze ka pranuar se ne moshe te vogel ka perdorur droge, por shton se ka hequr...

Britney kendon playback, fansat braktisin koncertin

21/12/2009 15:28
 Ndalesa ne Perth te Australise per turneun “Circus Tour” ka shkaktuar zhgenjim te madh per fansat e Britney Spears. Ajo ka kenduar playback para te pranishmeve dhe sipas shume burimeve, njerezit kane lene ne mes koncertin. Por kete lajm nuk e pranon stafi i kengetares amerikane. “Mund te...

Monica Belluci Serish shtatezene

21/12/2009 15:26
 Monica Belluci pret nje femije tjeter nga bashkeshorti i saj Vincent Cassel. Lajmi eshte konfirmuar nga nena e aktores per mediat. “Preferoj qe ime bije te flase vete, sepse keto jane gjera personale. Lajmin perfundimtar do ta jape ajo”, thote Brunella, nena e Monica-s. Agjenti i Belluci-t...

Brad Pitt dhe Angelina Jolie, 7 milione dollare per bamiresi

21/12/2009 15:22
 Cifti i arte i Hollywood-it, Angelina Jolie dhe Brad Pitt kane nje zemer shume te cmuar. Te dy ne 2008-en kane dhuruar 6.8 milione dollare per organizata te ndryshme bamiresie, me shume se gjysma e 13 milioneve te mbedhura nga “Jolie-Pitt Foundation”. Parate kane shkuar per “Global Health”,...

Jay-Z kerkon nje femije nga Beyonce

21/12/2009 15:20
Reperi Jay-Z eshte gati per te pasur nje femije me bashkeshorten e tij Beyonce Knowles. Kengetari, i kursyer ne deklaratat per jeten e tij private, eshte i paduruar ndaj idese se te paturit nje femije sa nuk rezistoi dhe u shpreh per “National Enquirer”. “Po e provojme, jam gati te behem baba”,...