PERGJIGJE PER LAURENTIN

Date: 10/07/2010 | By: ALTIN

ME VJEN KEQ QE TE KA NDODHUR KJO DISFATE POR NESE E DON ME TE VERTETE GRUAN TUAJ,JU DUHET TE RRINI I QETE,NESE DON QE AJO TE RRI E QETE NE VENDIN E SAJ,,KOTA JAN GJERA TE ZOTIT TI MOS U MERZIT MBLIDHI FORCAT SE JE BURRE DHE SHIKO PERPARA SIC BENJNE BURRAT SHQIPTAR,,MOS E FUT VETEN NE SIKLET,KSHU KA QENE SHKRUAR PREJ ZOTIT,NE KETE DYNJA JEMI SI GOTE XHAMI BIE NE TOKE THYHET MO NUK NGJITET ME,..TE KESHILLOJ TE MARRESH NJE TIP KOKRRE QE QUHET----CITALOPRAM MOLTENI----20 MILIGRAM,,,,PIJE NJE KOKERR NE DARKE NE TE NJENJTEN ORE.......TE BEN TE NDJEHESH PA MENDIME.....RRESPEKT EDHE FORZ.....KLM...

New comment