Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 10/09/2010 | By: nefail hyseni

kam 47 vite jam nga ferizai kam deshir te njihem me ju nese jeni serioze nese ke deshir te me kontaktosh ma ban nji zile ne ket numer 044 343 348 dhe un te theras pershendetje dhe respekt nefaili

New comment