Re: kerkoj nje djal

Date: 16/06/2013 | By: Edi

jam Edi nga lezha dua te kem nje lidhje me ty po deshe vi dhe te takoj un ne tiran po deshe ti hajde ne lezh dhe njifna nga afer.po deshe ky esht numri i telit tem veq me bej nje zile ose nje sms dhe te marr un..entela
.....0685947153

New comment