lidhje serioze

Date: 29/05/2017 | By: taulant

pershendetje jam nji djal 31 vjecar lindur e rritur ne tirane kam deshir te njoh nji vajze per qellime serioze kush esht i interesuar le tme kontaktoi ne wecap dhe ti japim mundsi njeri tjetrit te njihemi mbase gjejm ate qe duam ahhaha 0665217163 ju mirpres :)

New comment