Djemte Kerkojne Vajza

lalo0

Date: 18/06/2012 | By: cimi

kerkoj nje mami vetem pere sex imeki sjamktu19@hotmail.com

♥ free chat www.supondo.com ♥

Date: 06/03/2012 | By: ♥ Maria 20 sexy ♥

♥ yes a free chatroom under www.supondo.com This chat also works on android and iphone, ipad, kostenlos , gratis, chatten , social network ♥

Re: ♥ free chat www.supondo.com ♥

Date: 04/06/2012 | By: leo

du jne vajze ose mami per qef

beach girl

Date: 25/06/2011 | By: hot man

kerkoj nje partnere per plazh, deshiroj te shkoj ne jug per 3-4 dite dhe do te me pelqente te shkoja me ndonje vajze, te gjitha shpenzimet i heq une, mund te me kontaktoni ne ilir_al@yahoo.com

vetem per femra serioze

flm

hi

Date: 23/06/2011 | By: cun shkodrane

jam 21 nga shkodra, kerkoj nje femer per lidhje, ska randesi mosha... 0695789863 nr imi.

djale

Date: 19/06/2011 | By: diti

jam nje djel nga tirana kerkoj nje lidhje me nje vajze nga tirana jam 19 vj < kush ka deshire po ju le nr e tel 0695456842
po ju pres...................................................

vajze

Date: 07/06/2011 | By: indriti

jam nje djal nga tirran kerkoj nje vajze po nga tirana jam 19 vj vajza te jete 14-19 vj ju siguroj se jam i sinqerte nuk ju zhgenjej kush deshiron te lere nr e telefonit ju puth fort.

Re: vajze

Date: 08/02/2014 | By: albana

0698665473 jam albana jetoje ne tirane kerkoje nje djale per lidhje serjoze me tel ok

nje lidhje serioze

Date: 18/05/2011 | By: alaxi

jame alexi nga el jetoj ne tirane kame maruar shkollen mjek,jame njeri shume seioz 26 vjec kerkoje nje lidhje serioze me nje vajse te moshes 18 -26 jec jam esmer flok zi i gjate 168cm per te interesuarat pres sms vetem seiozisht.ju lutem

femra

Date: 13/05/2011 | By: eri

jam nje djal nga dursi kerkoj nje vajz reth te 20 per lidhje serioze

jam nje djal nga dursi kerkoj nje vajz per lidhje serioze te interesuarat te kontaktojn ne nr 0695861576

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

New comment