Me mungon

20/12/2009 14:20

 Me mungojne fjalet e tua

Me mungon fjala te dua
Me mungon buzeqeshja jote
Qe ishte me e bukura e kesaj bote

Me thoje me gjithe shpirt te dua
Por une kisha frike se mos luaje me mua
Dhe vazhdoje pa pushim
“TE DUA SHPIRTI IM”.