Oferta Pune

Apipharma

20/12/2009 15:28
  Kompania: Apipharma   Kompani Rekrutimi Profilli i Kompanisë: Apipharma eshte kompani nga Kroacia,e cila prodhon preparate farmaceutike me baze mjalti,propolisi...

Century21 Albania

20/12/2009 15:27
  Kompania: Century21 Albania Profilli i Kompanisë: Century 21 është rrjeti më i madh dhe më i sukseshme i ndërmjetësimit të pronave të patundshme në nivel global. Që prej disa muajsh ky rrjet operon me sukses...

lab13

20/12/2009 15:24
    Kompania: lab13 Profilli i Kompanisë: lab13 eshte nje kompani Italiane e pozicinuar ne tregun e software provider. lab13 ka filiale ne...

ICTS Albania

20/12/2009 15:15
  Kompania: ICTS Albania Profilli i Kompanisë: Sherbime ne fushen e sigurise Pozicioni: Ekonomist/e Kategoria e Punes: ...

OPPORTUNITY ALBANIA

20/12/2009 15:14
  Kompania: OPPORTUNITY ALBANIA Profilli i Kompanisë: Opportunity Albania (OA) eshte partneri shqiptar i Opportunity International (OI). OI eshte nje organizate...

Net Media

20/12/2009 15:13
  Kompania: Net Media Profilli i Kompanisë: Net Media shpk, Prishtine, Kosove Pozicioni: Designer/ Web designer/Web developer Kategoria e...

Abissnet

20/12/2009 15:12
  Kompania: Abissnet Profilli i Kompanisë: Abissnet eshte Provideri i Sherbimit te Internetit i pare dhe me i madh ne Shqiperi, i themeluar ne Mars 1998. Sot Abissnet ka nje mbulim prej 90% te territorit te...

Qendra e Gjuheve te Huaja

20/12/2009 15:10
  Kompania: Qendra e Gjuheve te Huaja Profilli i Kompanisë: Qender Gjuhesh te Huaja, kurse te te gjitha llojeve dhe niveleve Pozicioni: mesues gjuhesh dhe sekretare ...

Qendra e Gjuheve te Huaja

20/12/2009 15:10

perkthim polonisht-shqip, shqip-polonisht

18/12/2009 22:32
 Pershendetje. Dua t'ju ofroj ndihmen time ne perkthimin e dokumentave te ndryshme,nga gjuha polake ne shqip dhe anasjelltas. Kam studiuar per filologji balkanike ne vendin tim-ne Poloni jam teper e apasionuar pas gjuhes shqipe, prandaj do te isha pas deshires po te kisha mundesi te merresha...

kerkoj shofer me pervoje , per distribuimin e mjekteve mjeksore nga qyteti i Tiranes ne Dures.

18/12/2009 22:31
 shofer mee pervoje pune , relacioni i distribuimit dhe materliari do te jete" Tirane-Dures, materiale mjeksore, veshje, uniforma, etj kerkoj 12 shofer paga mesatare eshte 600 euro. Orari i punes 8 ore ne dit,  kerkojm te kete te kryer se paku shkollen e mesme te njohe gjerat elementare...

Administrator

18/12/2009 22:29
 Organizata Internacional A.I.S.B.L.Euro Handicap I.V.Z.W. Bruxelles, kerkon Administrator perfaqsues per R.Shqiperis punsim me orar te shkurt dhe te plot, Kandidatet duhen te jen te nivelit edukativ te drejtimeve ; Juridik, Sociologji, dhe tjera. Aplikimet e kandidateve te parashtrohen me...

Kompania Neptun sh.p.k kerkon te punesoje FINANCIERE

18/12/2009 22:28
 Kompania Neptun sh.p.k kerkon te punesoje, punonjes ne pozicionin FINANCIERE ne Administrate. Kriteret: Arsim i Larte ( preferohet dega finance - kontabilitet) Mosha mbi 24 vec Njohuri te gjuhes Angleze Njohuri te paketes office Njohuri nga Finaca 5 Neptun ju jep mundesi te shkeqyera...

Punesim marketingu neper rrethe dhe Tirane

18/12/2009 22:27
 Kerkoj te punsoj Cuna te moshe 15-20 vjec ne fushen e marketingut neper rrethe vetem si shpendares te informacionit( fleta universiteti dhe kursesh). Paga e kenaqshme + ngrenia + udhetimi + rroge shtese. 0685036408 ...

kamarjere

18/12/2009 22:26
 kerkojm te punsojm kamarjere per muzik liven,paga e kenaqshme mosha 18 der 30 te jen pa prokopime familjare ju sigurohet dhe fjetja ju mirpresim 0682056717 Tiranë ...

Mundesi studimi ne Angli

18/12/2009 22:24
 Mundesi Studimi ne ANGLI Agjensia Edukative “KNOWLEDGE IS POWER” (KiP) me partnere universitete elitare Britanike si Queen Mary, University of London, Royal Holloway, University of London dhe Middlesex University ndihmon te gjithe studentet Shqiptare per te ardhur me studime ne Angli per: •...

Finance Assistant

18/12/2009 22:23
 Your future with Porsche  Porsche Albania, the first international automobile company operating in new car business in Albania is a part of one of the most successful automotive trading houses in Europe, the Austrian Porsche Holding Group. Porsche Albania sh.p.k. is the official...

vector group

18/12/2009 22:22
 kompania zvicrano shqiptare me seli ne shum vende te botes por me selin kryesore ne zvicer kompani me renome botrore e cilla miret me ndertim investime ne energji ,ndertimin e rugeve ,ndertimin e fabrikave etje shpall konkurs per disa vende pune vetem per qytetaret e...

S&T ofron vend pune Pre-Sales & Support Engineer

18/12/2009 22:20
 S&T Albania, si pjese e S&T Group, Nr. 1 ne Europen Lindore, HP Gold Partner dhe CISCO Gold Partner ofron vend pune per Pre-Sales & Support Engineer. Karakteristikat qe duhet te plotesojne kandidatet jane si me poshte: The Pre-Sales & Support Engineer role is to coordinate...

Agjente udhetimesh.

18/12/2009 22:19
 Kompania Hyper Service ofron vende pune.  1. Agjente udhetimesh. Kandidatet duhet te plotesojne keto kritere :  -Te njohe mire sistemin Amadeus dhe Galileo. -Te kete njohuri te gjuhes angleze,gjuhe e dyte perben avantazh. -Te jete person i komunikueshem dhe i afte te punoje ne...

Kerkojme Agjente Udhetimi

18/12/2009 22:17
Kerkojme punonjese si Agjente Udhetimi te kete jo me pak se nje vit eksperience pune dhe te kete njohuri te mira te sistemit te rezervimeve Amadeus. Ju lutem sillni nje C.V prane Agjensise NOLIMITS, adrese Pallati i Kultures, Tirane. 042241799 ...

kerkoj nje farmaciste

18/12/2009 22:13
 kerkoj nje farmaciste te kete kryer shkollen per infiermeri.duhet te punoje 5 dite ne jave dhe te kete menyre te mire komunikimi.te lutem mos hezitoni te telefononi.ju faleminderit 0035569291156 Tiranë ...