Audi

 

Lloji: Audi Viti i modelit: 1997 Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Modeli: A3 Lëndë djegëse: Benzin Marsh: Manual
Çmimi: 6300 euro

Audi A3, 1.6 benzine + Gaz ( impjant i 2008 me injektor gazi) shum ekonomik, ngjyra blu e erret, disqe 17 te kromuar, fenera me lup, tapiceri shum e paster, pasqyra dhe xhama elektrik, pasqyrat mbyllen me buton dhe thahen me rezistenc, Airbag (SRS), ABS, KLIMA dixhitale, kasetofon mp3 me pult, mbyllje qendrore me pult (2 cop), ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet e bera te Volkswagen, targa TR-R, dokumenta te paguara deri ne dhjetor 2010. Cmimi 6300 euro.Emri: Arbri
Telefon: 0692831032   
 
Rajon: Tiranë