OPEL CORSA -99

OPEL CORSA -99
Lloji: Opel Viti i modelit: 1999 Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Modeli: Corsa Lëndë djegëse: Benzin Marsh: Manual
Çmimi: 500.000 lek

 

SHES OPEL CORSA,VITI 99,1.2 BENZIN,3 PORTA ,KONDICJONER,XHAMA ELEKTRIK,MBYLLJE QENDRORE,NE GJENDJE TE SHKELQYER ,MAKIN SHUM EKONOMIKE DHE E MBAJTUR ME SHUM PERKUJDESJE.


Emri: klodi
Telefon: 0692899781