Video Camera Per Femra

Video Camera Per Femra

 Funksioni primar: Pink HD dixhitale Videokamera në Pink Ngjyra

Compatibility Maximum Memory: 16GB SD Card
Screen Size: 3 inch LCD Screen
Prekje: PO
Sensor Figura: 1/2.5 inç. 5,0 mega pixel CMOS sensor
Pixel Efektiv: 5,03 Mega pixel amtare (2592 x 1944)
Media Magazinimi: Built-in 128 MB memorie Flash
Media Card Supported: SD kartelë dhe kartelë SDHC Përkrahur.
ISO: Auto
Efekt Color: Normal / BW / Sepia
Lens: F/3.2 Fixed lens, f = 7.5mm
Focus Range Normal: 1.2 - pafundësi
Makro: 15 - 16cm

Still image:
- Format: JPEG (DPOF, EXIF)
- Resolution: 3MP, 5MP, 12MP (interpolation Firmware)
- Scene Mode: Auto

Movie Clip
- Format: H.264 (MOV)
- Resolution: WVGA, QVGA, HD 720p (1280 x 720 / 30fps.)
- Digital Zoom Still mode Figura: 3X
- Mode Play: 8X (varet nga madhësia imazhit)
- Audio për Zërin Recording: ADPCM
- Ekrani 3,0 inç LCD Touch Screen Panel

Në Buttons Board / Treguesit / Kontributet:
- REC, Power, Display, Zgjidhni Mode, folës, MIC, Macro Switch, SD Card Slot x 2, HDMI NE, Mini USB NE, TV Out, vidë Base (Për Tripod Përdorni), Fronti LED Light, Power LED Indicator (Kur lidhur me PC)
Brendshme Menu Options:
Videokamera:
- Rezoluta - HD, WVGA, QVGA
- White Balance - Auto, Ditë, Cloudy, fluoreshente, Tungsten,
- Efektet - Normal, Black & White, Sepia
- Night Mode - ON / OFF
- EV Kompensimi
- Stabilizuesi (Anti Shake)

Kamera:
- Pixel Rezoluta - 12, 5, 3 Mega
- White Balance - Auto, Ditë, Cloudy, fluoreshente, Tungsten,
- Efektet - Normal, Black & White, Sepia
- Self Timer - Off, 5 Sec, 10 Sec
- Night Mode - ON / OFF
- EV Kompensimi
Settings:
- Date & Time
- Beep - ON / OFF
- TV Standard - NTSC, PAL
- Auto Power Off - OFF, 1 min, 5 min
- Frekuenca - 50Hz, 60Hz
- Languages
- Format Card

Video Resolution:
- HD - 30fps, 1280 x 720, H.264,. MOV
- WVGA - 30fps, 848 x 480, H.264,. MOV
- QVGA - 30fps, 320 x 240, H.264,. MOV
Shembull për Video Recording:
- Minutes - 1: 34 Minutes
- Madhësia e dokumentit - 2.95GB
- Resolution - 1280 x 720
- Frames Per Second - 30 FPS
Ende Camera Resolution:
- 3M = 2.048 x 1.536,
- 5M = 2592 x 1944
- 12M = 4.000 x 3.000
 • Recording Audio:
  - Rate Bit - 48000Hz 385 kb / s tot
  - Channels (2) - Stereo
  - Codec - (DVI ADPCM) (. WAV)

  SD Cards Maximum Capacity: 16 GB
  SD Card Slots: 2
  Bateria i tarifimit Time: 3 Hours
  Përmasat: L: x 106 W: 62 x D: 38 (mm)
  Languages: English, Deutsch, frëngjisht, italisht, spanjisht, portugalisht, holandisht, japoneze, kineze Simplifies, tradicionale kineze, turqisht, rusisht, arabisht, Korean
  Prodhuesit Ref: DV17KG007DAH
 • Produkt Shenimet

  Videokamera dhe akoma aparat
  Krijimi dhe kujtime të ndajnë me miqtë dhe familjen
  Kusht me një kabllo RCA të lehtë të lidhë këtë cute PINK dixhitale HD TV tuaj për të thjeshtë të luajë mbrapa
  Dy SD Card Slots, mund të futni 2 16 GB karta SD, dhe orë rekord video cilësi të lartë
  madh për pushime, të vini Nicks, aventurat e familjes, duke shkuar në plazh, të paturit e një partie me miqtë, apo një natë e vajzave nga
 • Paketa e përmbajtjeve për CVGT-DV17

  Pink HD Camcorder
  RCA Cable
  HDMI Cable
  1 x 1250mAh Akumulatori
  Pink Holding Rasti
  100 - 240v Rechargeable Battery Station
  User Manual - anglisht
  CD Software - (PDF Reader, QuickTime, PC Driver CAM, User Manual)
 • Pink Digital HD Camcorder With 3 Inch Touch Screen (30FPS) Pink Digital HD Camcorder With 3 Inch Touch Screen (30FPS)Pink Digital HD Camcorder With 3 Inch Touch Screen (30FPS) 
  Pink Digital HD Camcorder With 3 Inch Touch Screen (30FPS) Pink Digital HD Camcorder With 3 Inch Touch Screen (30FPS)Pink Digital HD Camcorder With 3 Inch Touch Screen (30FPS) 
  Pink Digital HD Camcorder With 3 Inch Touch Screen (30FPS) Pink Digital HD Camcorder With 3 Inch Touch Screen (30FPS)Pink Digital HD Camcorder With 3 Inch Touch Screen (30FPS) 
  Pink Digital HD Camcorder With 3 Inch Touch Screen (30FPS) 
 •  
 • cmimi=1=186$
   
 •