WiFi

WiFi

 Funksioni primar: 3 inch prekje WiFi hapur dyfishtë quad band SIM shumë multimedia

Chipset: MediaTek 6.235 Platforma
Operating System: RTOS Bėrthama
GSM Compatibility (Quad Band): frekuencat 850MHz, 900MHz, 1800MHz, 1900MHz
Color: Black (me kufij argjendi)
Perde
- 3 inch LCD Touch Screen
- Resolution: 240 x 320 (QVGA)
- Ngjyra; 260K
SIM Card Slot: PO - 2
SIM Card Mënyrat: Dual SIM hapur, Vetëm SIM1 Hapur, Vetëm SIM2 Hapur
Memory:
- I brendshëm: 70MB
- I jashtëm: TF / microSD 2GB (përfshirë) - supports up to 16 GB
Mobile Internet: Po - WI-FI ose WAP
Languages: anglisht, frëngjisht, spanjisht, portugalisht, italisht, gjermanisht, Malajzia, indoneziane, Vietnamese, turqisht, rusisht, arabisht, persisht, greqisht, Simplified Kineze, Traditional kineze
Compatible File Formats:
- Music: MP3, MIDI, WAV, AMR, AWB
- Images: JPG, BMP, GIF, PNG
- Video: 3GP, MP4, FLV
- Ebook: txt

Playing Time muzikë () përafërsisht: 6-8 orë
Playing Time video () përafërsisht: 3-4 orë
Koha e pritjes përafërsisht Time: 48-96 orë (në varësi të përdorimit)
Battery Charge përafërsisht Time: 3 orë
Battery Type: Rechargeable Li-ion
Menu Icons: Text, Kalendari, Foto, Kamera, Player, Shenimet, Mail, Nju SMS, Calculator, Chat eBuddy, Google Maps, Settings, Call Hyni, Wallpaper, WLAN, Java, MMS, Chat, Game, Motion Game, kërko, Qendra e Thirrjeve, File, Profile, World Time, Network, Unit Converter, Currency Converter, Voice Mail, FM rekord, Broadcast Mesazhi, Video rekord, Përgjigje, Voice Recorder, Slide, e-libra, Bluetooth, TV, Kontaktet, Safari, kronometër , Radio, Ora, telefonit, kontaktet, Opera, Music Player
Mesazhimi Llojet: Text Messaging SMS, MMS Picture Messaging, Chat, Voice Mail Server, Broadcast Messages
Accelerometer Settings: Wallpaper Switch, Song Switch, FM Channel, TV Channel, TV Rotate, Video Rotate, vëmendjen Heshtur, Motion Game
Në Buttons Bordi / Slots: MicroUSB rimbushje, file transfer, dhe slot kufje, ON / OFF, TV Antena, Kamera Shutter Button, Vëllimi Rritja, Ulja Vëllimi, vëmendjen, Menu, Drop vëmendjen, Stylus
Bluetooth:
- Type: Mtk BT DEVICE
- Supported Shërbimi Profilet: Handsfree, kufje, SPP, Dun, OPP, FTP, A2DP, AVRCP, BPP, fshehėn, BIP
- Mundësitë e zgjedhjes: Power, Hetim Device Audio, Remote Control, Device e mia, Devices Aktive, Settings
Email: Send / Receive, Shkruaj Email, Postë, Dalje, Sent, harton, të qarta Mailbox, Fshije By Emails, Email Accounts, Templates
Wireless LAN: Enable / Disable, WLAN Statusi, Access point settings, Search Networks
Dhënat e llogarisë: Data GSM, GPRS, Wireless LAN

Picture Digital Camera:
- Sensor dyfishtë: 1 (Front lente), 2 (Back Lens)
- Photo Formati: JPG
- Resolution: 640x480, 240x400, 160x120
- Image Cilësia: e Lartë, Normal, ulët
- Snapshot Mundësitë e zgjedhjes: Digital Zoom (x3), Timer, vazhdues Shot, Scene Modes, Color Effects, White Balance
- EV: -2 në 2
- Flash: Toggle ON / OFF

Digital Video Camera:
- Sensor dyfishtë: 1 (Front lente), 2 (Back Lens)
- Video Record Formati: 3GP
- Video Quality: Normale, Low, High, Fine
- Video Settings: Digital Zoom (x3), Night Mode, efektet, White Balance
- EV: -2 në 2
- Record Time limit, File Size Limit, Rekordi Audio
- Banding: 50Hz, 60Hz
Type: Analog
- Record Funksioni: PO
- TV Record Formati: 3GP
- Preset TV Rajoni Profile (43): Kinës, Shenzhen, Tajvani, Hong Kong, Britani të Madhe, Afrika e Jugut, Vietnami, Tajlanda, UAE, Turqia, Indonezia, Singapori, Kamboxhia, Malajzia, Mianmar, Laosi, në Evropën Perëndimore, Afganistan, SHBA, Kanadaja, Korea, Meksika, Kili, Venezuela, Filipine, Brazil, Japoni, Argjentinë, Indi, Bolivi, Paraguaj, Australi, Ekuador, Kolumbia, Caracas, Rusia, Rumania, Bullgaria, Hungaria, Arabia Saudite, Poloni, Gjermani, Egjipt, Libi , Irani

FM Radio:
- Frequency: 87.5MHz të 108MHz (në botë)
- Sfondi Play: ON / OFF
- Altoparlant: ON / OFF
- Lista Channel, Manual Input, Auto Preset Search, Settings
- Record Funksioni: PO
- Record Audio Quality: Low, High

Përmasat: L: x 107 W: 56 x D: 14 (mm)
Prodhuesi Ref: RSNB7V17PQQU
Vërtetë 3 inch prekje!
Effortlessly kaloni mes telefonit para dhe mbrapa sistem i dyzuar kamera
Plotësisht i hapur telefonin! Përdorimi me çdo zgarë, rrjeti, dhe të kartës SIM (s)
Built-in duke u përgjigjur makine: thirrjet janë ruajtur në kujtesën për shqyrtim të menjëhershëm
Një prekje navigation menu
Ngarkuar me elemente multimediale dhe vjen me 2 GB TF / microSD card
Pre-loaded ndihmës digjitale personale (PDA) mjetet e softverit, Kalendari, World Clock, To-Do List, Alarm Clock, Calculator, Sound Recorder, Njësia e Currency Converter
Gizmo5 Skype është një alternativë e cila ju lejon të lirë chat dhe flisni me përdorues të tjerë Gizmo5 ose jo-thirrje shfrytëzuesve Gizmo5 më landlines e tyre ose telefonat mobil me një çmim shumë të ulët. Për të mësuar se si ta instaloni Gizmo5 në odisea, lexoni blogun tonë post titull: Gizmo5, Një Shqyrtimi dhe Instalimi i 1 Numri Skype alternative në blog.chinavasion.com.
Ton të veçanta për çdo thirrësi në listën tuaj të kontaktoni!
Funksionon si një webcam too!
Përdorimi ose një 2.5mm kufje ose microUSB kufje për të dëgjuar muzikë. Ky telefon amazing pranon të dy llojet e lidhjeve të Hapur WiFi Quad Band Dual SIM Cell Phone

Kufje
Power Adapter (110-240V)
USB Cable
2x Li-ion Battery 1200mAh Rechargeable
User Manual - anglisht


Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch TouchscreenOdyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen 
Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch TouchscreenOdyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen 
Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch TouchscreenOdyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen 
Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen 
Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch TouchscreenOdyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen 
Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen
Odyssey - WiFi Quadband Dual-SIM Cellphone w/ 3 Inch Touchscreen 
 

Cmimi 1=175$