Psikologji

Psikologji

10/01/2010 03:03
 Vetëvrasja është akt kur njeriu i merr jetën vetes së vetë me dëshirën të tij me anë të një veprimi të vetëdijshëm. Arsyet e vetëvrasjeve janë të ndryshme. Arsyeja më e shpeshtë depresioni ose sëmundjet bipolare si dhe sëmundje të tjera psikike dhe...

N ese keni nevoje per pergjigje na shkruani Psikologji

20000000

Date: 12/06/2011 | By: valbonamehmeti@live.com

shpresoj se do te kaloj heret ose vone?

PERGJIGJE PER LAURENTIN

Date: 10/07/2010 | By: ALTIN

ME VJEN KEQ QE TE KA NDODHUR KJO DISFATE POR NESE E DON ME TE VERTETE GRUAN TUAJ,JU DUHET TE RRINI I QETE,NESE DON QE AJO TE RRI E QETE NE VENDIN E SAJ,,KOTA JAN GJERA TE ZOTIT TI MOS U MERZIT MBLIDHI FORCAT SE JE BURRE DHE SHIKO PERPARA SIC BENJNE BURRAT SHQIPTAR,,MOS E FUT VETEN NE SIKLET,KSHU KA QENE SHKRUAR PREJ ZOTIT,NE KETE DYNJA JEMI SI GOTE XHAMI BIE NE TOKE THYHET MO NUK NGJITET ME,..TE KESHILLOJ TE MARRESH NJE TIP KOKRRE QE QUHET----CITALOPRAM MOLTENI----20 MILIGRAM,,,,PIJE NJE KOKERR NE DARKE NE TE NJENJTEN ORE.......TE BEN TE NDJEHESH PA MENDIME.....RRESPEKT EDHE FORZ.....KLM...

Pershendetje

Date: 09/01/2010 | By: Laurenti

Pershendetje Jam Laurenti nga elbasani
Kam Nje Porblem qe me duhet Ndihma Juaj Per ta zgjidhur
Par Pak Kohesh me ka vdekur gruaja
E donim shum njeri tjetrin
Por shum shpesh ajo me del ne ender
me fustan nuseje
dhe qane cfar te bej se po cmendem me respket Laurenti

New comment