Vajzat Kerkojne Djemte

Re: Re: njohje

Date: 10/10/2016 | By: toni

po kam qef

Re: Re: njohje

Date: 10/10/2016 | By: toni

jam 32

Re: Re: Re: njohje

Date: 01/01/2017 | By: egra

QB jam e merzitur

egra

Date: 22/02/2017 | By: elio

goc je

Re: Re: njohje

Date: 17/10/2016 | By: pavlo

ckemi

Re: Re: njohje

Date: 19/10/2016 | By: Xina

Po sije be xina

Re: Re: Re: njohje

Date: 19/10/2016 | By: Xina

Po jem i gatshem per njoftim

Re: Re: Re: Re: njohje

Date: 19/10/2016 | By: Xina

Ky asht Numer Kontakt
0038971890563

Re: Re: Re: Re: Re: njohje

Date: 03/02/2017 | By: miri

Xhina ky eshte nr im 0675486718 me kontakto

Re: Re: njohje

Date: 24/11/2016 | By: Aldo

Me merr ne tlf 0685501151

Re: Re: njohje

Date: 26/11/2016 | By: lali

Kam qef tnjof i her ku rri ti

Re: Re: njohje

Date: 01/12/2016 | By: elton

prsh le nr tim per ty me kontakto dua te te njohhh...0684687738

Re: Re: njohje

Date: 07/12/2016 | By: Loku

Ka noi goc 069479198

ok

Date: 16/12/2016 | By: eri

ckemi xina deshiron te njihemi

Re: Re: njohje

Date: 23/12/2016 | By: redi

Prsh

Re: Re: vetem qirje

Date: 28/12/2016 | By: Titi

Vetem qejfi sna mungon

Re: Re: njohje

Date: 23/01/2017 | By: miri

Xhina njihemi të dy

Re: Re: njohje

Date: 03/02/2017 | By: mmiri

Ckm xhina njihemi të dy për qef dhe seks

Re: Re: njohje

Date: 01/04/2017 | By: Klodi

Jo

Re: Re: njohje

Date: 21/04/2017 | By: edi

ckemi

Re: Re: njohje

Date: 16/05/2017 | By: x

0698710220 per xhinen

Re: Re: njohje

Date: 15/06/2017 | By: Ttttt

0692033995

Re: Re: njohje

Date: 25/07/2017 | By: njohje

ckm ylli ky ehste nr im nese ke deshire per lidhje serjoze apo aventure0697477516

Re: njohj

Date: 02/07/2016 | By: erion

Gjo

vl

Date: 29/03/2016 | By: 0694491241

Aka nanji mami per lidhje sekrete teme mari ne tele te ky nmr 0694491241. Jam nga vlora dhe mamii tejet nga vlora

Re: Kavaje

Date: 01/11/2017 | By: julian

Po.mami.jam.nga.ti.me.pij.kafe.ne.tirana.Julian.0675658147

durres

Date: 02/02/2016 | By: beni

jam beni nga durresi jam 39 vjec.. nr 0692944986

xhimi

Date: 31/01/2016 | By: xhimi

kerkoj mami per seks pa asnje qellim vetem seks jetoj ne kret irakljo 6994634201 numri tel

Re: xhimi

Date: 31/01/2016 | By: xhimi

po pat goca te interesura te keqe nuk ka

vetem shqiptare

bushgjoka

Date: 03/11/2015 | By: fred

merni ne kete nr fredi 06883860823

0684991692L

Date: 31/10/2015 | By: TRIFONI

LIDHJE SEKRETE

bar

Date: 01/09/2015 | By: gerti

jam nje djal nga berati dhe kam deshir te njohe nje mami seksi

dua nje femer per te kaluar ca nete me te ...

Date: 22/08/2015 | By: betim


dua nje femer qe eshte shpirt i lire ,sikurse jam edhe vet ,qe te kaloj disa nete me te , jam mashkull me te gjitha tiparet e nje mashkulli , dhe keshtu qe nuk do te gaboj cilado femer qe do te jete me mua numri im i cel eshte ky 044860987 ,pra te mire pres qdo femer shpirt lire ...

martesore

Date: 29/07/2015 | By: gimi

kerkoj femer serjoze per martes qe te din ta respekton burin
qe ponon pun me arsim te lart te jet te nuka ransi ku banon
ateher lajmrono
+38649454104

Gjoni

Date: 16/04/2015 | By: Agim

Jam. Ni. Burr. 44. Vjeq. Deshiroj. Te. Lidhem Me. Ni. Femer. Qellime. Serjoze. Jetoj. Ne. Angli. Prej. Shum. Vitesh. Jam. Me. Dekumente. Te. Rregullta

30vjec

Date: 15/04/2015 | By: Mirjan

Kerkoj mami ose vajz per lidhje sekrte

Re: 30vjec

Date: 07/06/2015 | By: Miri

Kerkoj femer per sekret mirjan.br@live.com

Re: 30vjec

Date: 25/09/2015 | By: AVNI

DUA VAJZE

Leka

Date: 18/02/2015 | By: Agron

Jam. Ni. Burr 42. Vjeq. Jam. I. Divorcuar. Kam. Deshir. Te. Nihem. Me. Ni. Femer. Per. Qellimi. Serjoze. Jetoj. Ne. Angli. Prej 15. Vitesh.

Re: Leka

Date: 20/02/2015 | By: Jabirah

Unë jam Jabirah dhe unë uroj që të bëhet miku juaj. ne mund të ndajnë fotot së bashku. Duke pritur për përgjigje. Ju uroj një ditë të mirë. ( jabirahaliabdul@hotmail.com )

Re: Re: Leka

Date: 21/02/2015 | By: Agron

Ju. Lutem. Jabirah. Me. Ler. Numrin. E. Telefonit. Te. Flasim. Faliminderit

Re: Leka

Date: 07/09/2015 | By: marsi

Pershendetje
Keni adrese email ju ju lutem nese mund te flasim ose adrese fb?

Alushi

Date: 17/02/2015 | By: Petrit

Jam. Ni. Burr. Mbi. 40. Vjeq. Jetoj. Ne. Angli. Prej. 15. Vitesh jam I Vetem dua. Nje. Grua. Te. Moshes. 40. E. siper serjoz. Ok

Gjoni

Date: 17/02/2015 | By: Kujtim

Jam. Ni. Burr. Mbi. 45. Vje. Jam. Ne. Diaspor. I. Vetem. Kam. Deshir. Te. Nihemi. Me. Ni. Femer. Ne. Gjdo. Lloj. Moshe. Serjoz

mondi

Date: 21/11/2014 | By: mondi

jam mondi nga elbasani kerkoj nje mami ose vajza nga elbasani per lidhje sekrete pres sms00306987001064. shum shpejt do jem ne shqipri 35 vjece e posht un jam 30,

elbasan

Date: 21/11/2014 | By: mondi

kerkoj nje vajz per lidhje serjoze

Pershendetje

Date: 04/08/2014 | By: Seriozi

Jam nje djal qe deshiroj te njoftohem me nje femer qe jeton jashte Kosoves se shkret

Re: Pershendetje

Date: 04/08/2014 | By: Seriozi

049 327 695

Re: Re: Pershendetje

Date: 10/08/2016 | By: Hallo

Pershendetje

sekret

Date: 17/06/2014 | By: elderado

kerkoj ni mami nga shkodra ose lezha top sekret ky eshte numri im 0682761489

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

New comment