Vajzat Kerkojne Djemte

0697753163

Date: 21/05/2014 | By: ladi fier

kushe ehste goc per qef dhe sekret

kerkoj

Date: 20/05/2014 | By: extra

kerkoj naj femer me kalu me to naten me i kalu disa net me to ajo qe o e lir qe o e interesume let lajmrohet leta kthen sms ktu let t me tregon si muj me u taku me to live apo let ma jep numrin e telit e pres sms ok flm per mir kuptim

Dua

Date: 14/04/2014 | By: El--Basani 21

Jam ENXHI 21-----Dua te lidhem me nje djale nuk ka rendesi cfare moshe ka thjesht per qef ose SEX ...Kon...ne Nr. 068622575447..

Re: Dua

Date: 18/04/2014 | By: Goni

Flasim kur te Jeshe gati

Te dua

Date: 18/04/2014 | By: Goni

Me mer kur te duash ti

Re: Te dua

Date: 20/05/2014 | By: pimi

qysh muj me unjoftu me ty ku muj mu zatet me ty jam i interesuar me u taku me ty live kthema sms ktu tregom ok qe ke numer telit qoma ok tana folmi mes telit ok e pres sms

Re: Te dua

Date: 11/07/2014 | By: fadil gashi

memerr jam kosovar

Re: Dua

Date: 19/05/2014 | By: orteku

nr nuk eshte i sakte
me dergo nr te sakte

Re: Dua

Date: 19/05/2014 | By: orteku

me kontakto
vodaf8926753

Re: Dua

Date: 17/07/2014 | By: Luciona

Tju bej nje tele.

Re: Re: Dua

Date: 18/02/2016 | By: mattias

0692571250

Re: Dua

Date: 27/08/2014 | By: amarildo

hajde pra xhan cfar pret 0663597555

Re: Re: Dua

Date: 02/12/2015 | By: Niko

Pres bised

Re: Dua te takohemi

Date: 23/09/2014 | By: Erion

pershendetje.A mundemi te flasim

Re: Dua vajze

Date: 22/12/2014 | By: juli

pershendetje nese ke deshire munde te flasim nr im 0699974013 flm per mirkuptimin.

Re: Dua

Date: 25/09/2015 | By: denisi

po te duash me ke ketu rush si te te gjej un ty

Re: Dua

Date: 05/10/2015 | By: Coli

Mund te flasim

Re: Dua

Date: 29/10/2015 | By: Emirjani

Ok jam une shpirt

Re: Dua

Date: 02/12/2015 | By: Niko

0692902553 merem ne tel jetoj ne Tirane kam ni Pun timen ne Berat vetem dua te lidhena per qef ......

Re: Dua te takohemi

Date: 02/12/2015 | By: Niko

0692902539 pres te me marrish ty

Re: Dua

Date: 10/12/2015 | By: lani

.

Re: Dua

Date: 13/12/2015 | By: kristi

enxhi un jam 20 vjec nga fieri nese do seks me thuaj te marr ne cel ok

Re: Dua

Date: 30/12/2015 | By: olti

Ckemi

Re: Dua

Date: 25/01/2016 | By: Pochi

Me jep adresen te shkruaj enxhi

Re: Dua

Date: 25/02/2016 | By: persh.

une banoj ne durres ne qofte se te intereson me shkruj ne kete email.....kardamena2015@hotmail.com
flm,

Re: Re: Dua

Date: 20/03/2016 | By: Andi

Emrin e fb ma jep mi lal se vij tani ne dr te tak

Re: Dua

Date: 20/03/2016 | By: Andi

Po na i le nr e sakte mi lal

Re: Dua

Date: 29/03/2016 | By: arzall

Ham nga vl mund te flasim

Re: Dua 12345

Date: 14/06/2016 | By: alleks

Per enxhin

Re: Re: Dua 0699921222

Date: 14/06/2016 | By: alleks

Re: Dua

Date: 16/07/2016 | By: Arsim

Te kontaktoj ne numrin tend tani

Re: Dua

Date: 08/08/2016 | By: Joni

Ok

Re: Dua

Date: 07/09/2016 | By: eri

Enxhi lidhemi te dy

Re: Dua

Date: 01/12/2016 | By: eltoni

prsh enxhi jam i interesuar per seks me ty....e ke shkruar gabim nr

Re: Dua

Date: 02/04/2017 | By: redi

ckemi,,nihemi bashke

Re: Dua

Date: 28/06/2018 | By: emiljanofesati

Ckemi mir

Re: Dua

Date: 01/07/2018 | By: eri

Ckm jam eri jam djal i siqiritet me anvetura e tjer ke qef te njijemi

kerkoj nje mami

Date: 31/03/2014 | By: niku

jam nje djal nga tirana 34 vjec dhe po kekoj nje mami qe te jet po nga tirana

Re: kerkoj nje mami

Date: 31/03/2014 | By: Niku

une jam nje babi nga tirana dhe po kerkoj nje mami nga tirana, kushe eshte e interesuar te me tel 069 74 19 184

hejsa

Date: 09/01/2014 | By: loni_dk

kerkoj femen

kerkoi goca

Date: 06/01/2014 | By: toni

jam nje dial rri ne itali po kerkoi nje goc shqiptare kush esht e interesume munte mekontaktoi

cun

Date: 06/01/2014 | By: toni

dua goca

2

Date: 17/11/2013 | By: fatmiri

jam nje djal nga shkodra kush ke deshir te me njohin mud te me shkrujn.

aje karin ne pidh

Date: 10/11/2013 | By: bleddi

gtrtyty

lavdim_85@hotmail.com

Date: 30/09/2013 | By: lavdim

kerkoj nje femer per sex mosha ska lidhje kush asht e interesune let lajmrohet ne nr 044 410 734 nga ks apo prishtina ose si asht ndonje goc nga shqiperija ne pr let lajmrohet jy pershendes

beri95@live.com

Date: 11/09/2013 | By: beri

kekroje femera per seks sekret lajmrohuni ne 044981006

Re: beri95@live.com

Date: 05/08/2015 | By: beri

nuk do te zhgenjeheni aspak ajo qe me takone edhe pagesa sipas qefit e bajme

te dua

Date: 28/08/2013 | By: miri

kush do qoft goc apo gru edhe e martume po te jet ska problem 0686760067

dures

Date: 20/06/2013 | By: fabion

dua nje mami per lillje sekrete

dures

Date: 20/06/2013 | By: fabion

dua nje mami per lillje te fsheta

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

New comment