Vajzat Kerkojne Djemte

lerti_@hotmail.com

Date: 27/03/2013 | By: lerrti

te me mari ne tln pacim

Re: lerti_@hotmail.com

Date: 03/04/2013 | By: 6949599676

Jam nje djal nga fieri jam 30 vjec kam qen i martuar dua te liedhem me nje vajze per qellime serjoze

lerti_@hotmail.com

Date: 27/03/2013 | By: lerrti

dua mami qe te kemi nje lidhje sekrete me te jom nje djal jom i martuar 0697222723

ergi

Date: 23/03/2013 | By: ergi pg

psh jam 1 djale 21 dua 1 vajze vetem per qef

kerkoj vajze

Date: 05/03/2013 | By: beni

jam 32 nga tr kerkoj te lidhem me nje femer. nr im eshte 0696892338...

elbasan

Date: 19/12/2012 | By: beni

lidhje sekrete

Re: elbasan

Date: 19/12/2012 | By: beni

lidhje sekrete me nje femer elbasan amc39shtate 2 dy tete2

Re: elbasan

Date: 03/07/2013 | By: besimi

si je moj bukurosh a jeni mi du te takomi me ju ne qoft se kini deshie.

kerkoj nje mami per qef

Date: 15/11/2012 | By: andi

le ket nr 0696425656 bej sms

KORC

Date: 14/11/2012 | By: ANDI AGOLLI

DUA NJE MAMI TE JET NGA KORCA PER QEF.JU PREMTOJ SE DO KALONI SHUM MIR PUC.IMELI ANDI AGOLLI.NE FB.

it

Date: 13/10/2012 | By: djali

nese ka interes ndoj vajz lajmrohuni

it

Date: 13/10/2012 | By: djali

krkoj lidhje seroze jam nga ks jetoj irali bolgna

berat

Date: 01/11/2012 | By: cimi

me pelqen

Re: berat

Date: 01/11/2012 | By: marjo

kerkoj nje mami 30 35 vjece per lidhje serioze

tiran

Date: 10/09/2012 | By: adi

pershendetje alda si ja kalon

kerkoj nje djal

Date: 27/08/2012 | By: geti

jam nje vajz nga kruja kerkoj nje djal 30 deri 35 per qellime serjoze te interesuarit te kontaktojn ne kete numer 068532836

Re: kerkoj nje djal

Date: 10/09/2012 | By: admiri

mirmbrema bukuroshe

Re: Re: kerkoj nje djal

Date: 04/10/2012 | By: berat bosi

bytyqiberat@hotmail.com

Re: kerkoj vajz

Date: 21/11/2012 | By: meti

jam nje djale 30 vejec asnjehere i matuar dua te lidhem seriozisht me ju 0041 786341014

Re: kerkoj nje djal

Date: 12/03/2013 | By: tani

numri im 0696892338 jam 32 vjec nga tr

Re: Re: kerkoj nje djal

Date: 24/12/2013 | By: stefano.plaku@alice.it

jam stefano nga tirna dhe kerkoj nje vajze per lidhje ..

Re: kerkoj nje djal

Date: 22/04/2013 | By: Tani

O goca sa vjec je ti mo

Re: kerkojnjevajze

Date: 14/12/2013 | By: neti

lidhje.serioze

Re: kerkoj nje djal

Date: 24/03/2014 | By: ari

po te pakten na e le nr e celit te plot se te konktatojem

Re: Re: kerkoj nje djal

Date: 15/10/2014 | By: donald

0698594525 te premtoi qe do tju kenaq dhe do tja kalojm bukur

Re: Re: Re: kerkoj nje djal

Date: 04/02/2018 | By: nesti

Po. Deshe takoemi

Re: kerkoj nje djal

Date: 19/05/2014 | By: orteku

me kontakto vajze
vodaf8926753

Re: kerkoj nje djal

Date: 20/09/2014 | By: Orest

O zemer 0694494161 po te press

Re: kerkoj nje djal

Date: 25/09/2015 | By: denisi

si thua bukuroshe p[er nje lidhje bashk

kerkoj nje djal

Date: 27/08/2012 | By: entela

jam entela nga tr kerkoj nje djal per qellime serjoze

Re: kerkoj nje djal

Date: 21/11/2012 | By: meti

si jeni jam nec asnjehere i martuar nuk kam gjetur jam djale 30 vjecar kerkoj te lidhem me ju: 0041 786341014

Re: Re: kerkoj nje djal

Date: 03/02/2013 | By: ilir

si je

Re: Re: Re: kerkoj nje djal

Date: 06/11/2013 | By: xhuljo

mir po ju

Re: Re: kerkoj nje djal

Date: 04/06/2014 | By: mario

jam ktu un kur te duash me shkruaj

Re: kerkoj nje vajze

Date: 05/03/2013 | By: beni

pa qellime serioze jam une 0696892338

Re: kerkoj nje djal

Date: 16/06/2013 | By: Edi

jam Edi nga lezha dua te kem nje lidhje me ty po deshe vi dhe te takoj un ne tiran po deshe ti hajde ne lezh dhe njifna nga afer.po deshe ky esht numri i telit tem veq me bej nje zile ose nje sms dhe te marr un..entela
.....0685947153

Re: kerkoj nje djal

Date: 25/08/2013 | By: tani

edhe un kerkoj nje vajze per qellime serjoze

Re: kerkoj nje djal

Date: 03/11/2013 | By: andi

edhe un kerkoj nje vajze per qellime sernjoze

Re: kerkoj nje djal

Date: 22/02/2015 | By: Tirona

Ckemi ylli kisha qef me u njoh me ty

Re: Re: kerkoj nje djal

Date: 28/08/2015 | By: Mike

Hi

Re: kerkoj nje djal

Date: 25/09/2015 | By: denis

rrush me jep ku rri ti

kerkoj mami

Date: 23/05/2016 | By: genti

mami per lidhje

masshkull

Date: 15/07/2012 | By: berti

jam 28nmi per qef
kerkoj lidhje me ma

femra xexy

Date: 22/05/2012 | By: getuar

jom geti nga peja,femrat qe dun aventur mund te me lajmerohen,mir do ishte nga kosova por per nje femer te bukur mund te udhetoj dhe ne shqiperi,msn ime ewsht kjo,geti.class.boy@hotmail.com flm per mirkuptim

Re: femra xexy

Date: 18/10/2012 | By: titi.ceka

miredita shpirte si po ja kaloni

Re: Re: femra xexy

Date: 20/04/2014 | By: marild

tua qe te bejm sex te dy

Re: Re: Re: femra xexy

Date: 13/12/2015 | By: kristi

zemra jam un gati

per femra

Date: 22/05/2012 | By: agon

kush nga femrat qe duan te jen ne lidhje me mua me beni ftes ne ket msn,agon.shala@hotmail.com

Re: per femra

Date: 16/12/2012 | By: denis

je shume e mire

lidhje-sekrete

Date: 28/04/2012 | By: Niku

jam Niku nga Tr dhe deshiroj te lidhem me nje vajz per caste intime preferoj studente per vajzat qe duan ta shijojn jeten sexuale 067 321 81 66

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

New comment