Vajzat Kerkojne Djemte

33 tirana

Date: 20/12/2011 | By: sedifranc

dua nje lidhje sekrete me nje vajze te bukur ashtu jam dhe un jumir pres nardi

kerkoj nje mami

Date: 10/11/2011 | By: maksii

kerkoj nje mami vetem per sekse nuk ka rensi mosha vetem te jete e mbajtur jo per interes as un as ojo un jam 23 vjeq ri ne tirane po qe se je gati ja adresa ime e emailit [ maksim1012@hotmail.co.uk ]

Re: kerkoj nje mami

Date: 11/05/2012 | By: dfgbd

gbvdfcbg

kerkoj nje mami

Date: 10/11/2011 | By: maksim

unjam 23 vjeq emaili ime maksim2012@hotmail.co.uk kerkoj nje mami qe eshte e interesuar per meshkuj qe qine shorte

sex

Date: 08/11/2011 | By: mario

jame nje djale 21 dua nje vajze vete per sex dhe per lidhje serioze vetem kaqe kushe te doje te dergoje nje mesazhe te emailin marjol11@hotmail.com

vajza per lidhje

Date: 01/11/2011 | By: ervi.al

shum serjoz dhe respekt per ty??

Re: vajza per lidhje

Date: 20/11/2011 | By: neli kuksjan

jam nje djal 22vjeq dhe po vuaj por nje lidhje serjoze

Re: vajza per lidhje

Date: 20/11/2011 | By: neli kuksjan

jam nje djal 22vjeq dhe po vuaj por nje lidhje serjoze

Re: vajza per lidhje

Date: 08/07/2012 | By: leonard_gjyrdyku@hotmail.com

+kerkoj vajze per lidhje serioze

Re: vajza per lidhje

Date: 11/02/2013 | By: tanikoli@rocketmail.com

kerkoj nje femer per shoqeri

te dua

Date: 15/09/2011 | By: ele

0696115406 kerkoj burrra

Re: te dua

Date: 25/09/2011 | By: altini durres

e dashur me mua do mbetesh shum e kenaqur per gjithcka sms0695262412

Re: te dua

Date: 18/10/2011 | By: te dua

kerkoj nje mami te jet e bukur !!

Re: te dua

Date: 20/10/2011 | By: bytyqiberat@hotmail.com

jam berat bytyqi tel 045209394

Re: te dua

Date: 27/10/2011 | By: sokrat

desha te flase me ty ?

Re: Re: te dua

Date: 31/10/2011 | By: beratbytyqi

mund teflasis kurdon ti bytyqiberat@hotmail.com 045209394

Re: te dua shum

Date: 31/10/2011 | By: berat bytyqi

nuk edi qfar vaze je 045209394 nesje iteresuar me lajmro

Re: te dua

Date: 31/10/2011 | By: berat bytyqi@hotmail.com

bytyqiberat@hotmail.com kmdeshir kontakt

Re: te dua

Date: 01/06/2012 | By: kontakto te msn

un jam gati te knaq. ti je femer beqare. apo e divorcuar flasim ne djalimire11@hotmail.com

Re: te dua

Date: 10/09/2012 | By: adi tirana

kerkoj mami

Re: te dua

Date: 18/10/2012 | By: NAIM

KERKOJ FEMER 20 50 VJET MA JEP NUMRIN E TELEFONIT OSE UN TA JAP NUMRIN TEM NESE JE SHUM E INTERESUAR PER SEKS TE FORT ME THUAJ P PO PRES PERGHIGHE ME TE MIRA QAO KERKOJ SHUM SHUM NJE FEMER NGA KOSOVA

Re: Re: te dua

Date: 18/10/2012 | By: MENTORI

KERKOJ FEMER

Re: te dua

Date: 21/11/2012 | By: meti

edhe une jam beqar 30 vjec du ju

Re: te dua

Date: 11/02/2013 | By: tanikoli@rocketmail.com

lidhu me mua

Re: te dua

Date: 15/06/2013 | By: qiresi

a deshiron burr

Re: Re: te dua

Date: 04/06/2014 | By: mario

do burr jam un ktu

PERGJITHMON

Date: 13/09/2011 | By: TAHUPI

PA PA PA GJITH KETA DONZHUANA TE KALLT PO ADINI QKA MA SMIRI UA QET MSHONI KARIT ME DORE EDHE KRYNE PUNEN MOS HUMBNI KOHE.
TUNG PRA.

kerkoj nje vajz per serjozitet

Date: 22/08/2011 | By: lulzimi

nese deshironi kontaktojm per mes fb lulzim.tzimi

Re: kerkoj nje vajz per serjozitet

Date: 24/08/2011 | By: lulzimi

nese deshiron te flasim ju mirpres bej ker kes sto fb tzimi chios dhe do te gjeni sinceritet

Re: Re: kerkoj nje vajz per serjozitet

Date: 24/08/2011 | By: lulzimi

per vajzat

lidhje serjoze

Date: 30/07/2011 | By: pashije

te lidhem me nje djal

Re: lidhje serjoze

Date: 08/08/2011 | By: keli

po te le kete numer

Re: Re: lidhje serjoze

Date: 09/10/2011 | By: artan

dua te lidhem me nje vajze

Re: Re: lidhje serjoze

Date: 20/11/2012 | By: isak miftari

jam 50 vjeqar kerkoj nji grua te bukur per lidhje serioze jam nga ferizaj

Re: Re: Re: lidhje serjoze

Date: 20/11/2012 | By: isak miftari

jam 50 vjeqar kerkoj nji grua te bukur per lidhje serioze jam nga ferizaj
tel.044225529


Read more: https://elbasani-online.webnode.com/discussion/?tid=200000066&mid=200000250
Create your own website for free: https://www.webnode.com

Re: lidhje serjoze

Date: 14/08/2011 | By: kerkoj vaz

ej lidhemi bash

tiran

Date: 19/08/2011 | By: saba

ckemi,sa.vjece.je

Re: lidhje serjoze

Date: 21/08/2011 | By: ciao

ti nga elbasani dhe un nga elbasani po te le nr tim 0684265259 me baj sms ciao

Re: lidhje serjoze

Date: 21/08/2011 | By: toni

ti nga elbasani dhe un nga elbasani po te le nr tim 0684265259 me baj sms ciao

Re: lidhje serjoze

Date: 23/08/2011 | By: dardan

jam nga ks nga nje fshat i gjilanit nese je e intresuar per lidhje serioze ma bej add seferi@argetohu.com ok ciao kthema pergjigjjen

Re: lidhje serjoze

Date: 25/08/2011 | By: i

dua te di sa vjece je

Re: lidhje serjoze

Date: 20/11/2011 | By: neli

jam nje djal dhe po vuaj por nje vajz por lidhje serjoze neli ky osht num 0686289355 klm

Re: lidhje serjoze

Date: 06/03/2012 | By: valmir

un kam deshir te bej nej lidhje serioze

Re: lidhje serjoze

Date: 19/07/2012 | By: klodjan

jam 1 djale qe banoj ne tr. me bej ftese ne fb po deshe [klodjan gjeta

Re: lidhje serjoze

Date: 21/11/2012 | By: meti

jarm 30 vjec asnjehere i martuar dua te lidhem me jua vetem serioz :0041 786341014

Re: lidhje serjoze

Date: 26/02/2013 | By: ok

flasim bukuroshe

kerkoj nje vajze per qellime serioze

Date: 29/07/2011 | By: shkodrani

jam nje djale 21 vjec i bukur nga shkodra kerkoj nje vajze te sinqerte
nr i tel00355672877141

kerkoj nje vajze per qellime serioze

Date: 29/07/2011 | By: i vetmiari

jal nje djal 21 vjec i sinqert dhe kerkoj nje vajze per qellime serioze tel.00355672877141
msn emili_90@live.com

mami alda

Date: 29/07/2011 | By: i vetmiari

quhem emil ky eshte nr i tel00355672877141
email emili_90@live.com nuk do zhgenjehesh mami alda

Re: mami alda

Date: 14/06/2012 | By: amarildo

jam na fjeri ke qef
frac

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

New comment