Vajzat Kerkojne Djemte

Re: Re: mami alda

Date: 13/12/2015 | By: kristi

mami alda jam nga fieri 20 vje ke qef per psstaj ne darke zemra

Re: mami alda

Date: 01/07/2018 | By: 0682136323

Ckm,jam eri,nga tirana kerkoj te,mami te jet e mir me respekt e tjer

per lidhje serjoze

Date: 24/07/2011 | By: kerkoj vaz

jam nga kosova deshiroj te njiem me nje vaz per lidhje rerjoze 0037749785921

hoxha

Date: 17/07/2011 | By: fatt

ne do kontakt ndonji zmr
jam djal i sinqert dhe pa hile
kam deshir te njihem me nje vajz nga shqiperia
ju pershendes
kaloni sa me bukur
lajm pe kontakt
fatri-1@hotmail.com apo
049 279-710

mami alda

Date: 17/07/2011 | By: fatt

mami alda pershendetje
jam nje djal nga kosova
dhe ne ke deshir mund te kontaktojm
sepse vi shpesh andej nga shqiperia
049 279-710
pres lajm nga ti

Re: mami alda

Date: 13/12/2011 | By: berti

mami alda pershendetje jam nje djal nga tr po deshe ja adresa ime giorgia-gloria@hotmail.com te mirpres nuk do zhgenjehesh ciao

djale becare 25 vjec nga usa

Date: 11/07/2011 | By: tony

Kerkoje nje vajze serioze me lidhe jeten. Nase jeni te interesuar vajze mundine me me ba nje email te nonajtonin@gmail.com ose nje sms ne tel. 9143098105

flori

Date: 25/06/2011 | By: deshiroj te njihem me nje vajze

jam 19 vjec nga tr deshiroj te njihem me nje vajze per lidhje serjoze 0685978009 nr im

I MERZITUR

Date: 21/06/2011 | By: GAZI

SA KEQ

pershendetje

Date: 09/06/2011 | By: ekstuesi

kush nga femrat do sex te cmendur te vin ne msn eksitimi@hotmail.com tirane 24 vjec tung

syboqielli@yahoo.com

Date: 12/06/2011 | By: iris

do te lidhem me nje vajze nga tirana te lutem po apo jo.

niki

Date: 07/06/2011 | By: niki

jam nga shkupi deshuroj nje femer nga shqiperia ,vetem per te bere qejf.

vajze

Date: 07/06/2011 | By: diti

jam nje djal ngfa tirana dua te lidhem me nje vajze po nga tirana ja 19 vajza te jete 14 deri ne 20 vj ju pres kush ka deshire te lere nr e tel.

osmani

Date: 24/05/2011 | By: xona

hahhha sa mir mir ok

per y linda

Date: 19/05/2011 | By: agron

ku jeton lina mun te njoftona bashk 0038972685257

Hello!!!!!

Date: 21/05/2011 | By: misluv.favour2011@yahoo.co.in

Hi, I want to be in a friendship relationship with you,
because of the credibility of your profile on this site.
My name is Miss Favour . You can contact me back
through my private e-mail address
( misluv.favour2011@yahoo.co.in ) so that we know more
is better and I will send you my pictures.
Yours friend
Favour,
Please don't forget to reply me here with my email
( misluv.favour2011@yahoo.co.in )

dëshiroj të njoh 1 vajze

Date: 23/05/2011 | By: erjoni

jam 1 djal i bukur dhe simpatik. jam 23 vjeç, single dhe me dëshir per të njohur 1 vajze simpatike. kam pak ditë që kam ardhur nga italia dhe do qëndroj per 1 koh të gjatë. jam ekonomikisht i pavarur dhe në pritje të nënshtetsis italiane. lë numrin e telefonit: 0672605063

HI----per lidhje serioze

Date: 22/04/2011 | By: Genci

Jam nje djal nga Tirana, 24 vjec dhe kerkoj te njihem me nje vajze deri ne 24 vjec per lidhje serioze........... nga Tr kuptohet
Edhe ju goca qe nuk kerkoni lidhje serioze por vetem qejf jeni te mirepritura

add: genci_87@hotmail.com

lol

Date: 05/04/2011 | By: ziki

jam nje djal e kam 28 cm kush do qaste te pa harruara!!!!!! kontatoni vetem per vajza

Re: lol

Date: 02/05/2011 | By: loredana

dua te provoj centimetrat e tua me tel ne 0692814010 kryesisht ne darke dhe ti sdo te zhgenjehesh

Re: Re: lol

Date: 14/08/2011 | By: Beni

Pse vetem ne tel oj zemer

Re: Re: Re: lol

Date: 26/11/2011 | By: naseri

jame nje djale nga kosova 25 vjeq kerkoje nje vajze per lidhje serjoze vajza deri22 vjeq numri im celolar044287695

per femra

Date: 22/05/2012 | By: agon

agon.shala@hotmail.com esht add ime,kush nga femrat esht e interesune per shoqeri ose diqka me shum me beni nje ftes

Re: lol

Date: 07/07/2011 | By: vjosa

lol lajmromu

Ti

Date: 15/02/2011 | By: Musaje

Jame nje djale 20. Vjece deshroje te njo nje vase per gjelle serose.kye eshte numr ime.0685867035

Kerkoj lidhje sekrete.

Date: 13/01/2011 | By: Denis

Jam nga Tirana 28 vjec i martuar kerkoj nje lidhje sekrete me nje vajze ose zonje, ska rendesi mosha jam serioz dhe i pashem.0692314715 vetem sms Faleminderit.

hi

Date: 07/01/2011 | By: rimi

jam nje djal 26vj shum sensuali i fejuar dua te njihem me nje mami vetem per qef nese esht kush e interesua po le nr tim 0685476667 ju pre vetem nga tirana

kerkojme vetem bukuroshe se jam bukurosh vete

Date: 21/12/2010 | By: joni

jam 25 vjec ,bukurosh cun pa hile

kerkoj nje vajz lidhje serioze

Date: 17/12/2010 | By: berati

Jom nga kosova kerkoj nje vajz sweet nr : 044 548 566

kerkoj nje vajz

Date: 07/12/2010 | By: eddy

kerkoj nje vajz per qellime serioze jetoj ne zvicerr dua te njihem me nje vajz nga elbasani totaldaneben378@hotmail.de

femra te vetmuara

Date: 20/11/2010 | By: getuarti

lajmerohu ne ket adr .djal_per_femra@hotmail.com

Re: femra te vetmuara

Date: 02/12/2010 | By: aleksi

jeni shum te embla kush ka deshir te pim kafe per qef

Re: Re: femra te vetmuara

Date: 02/11/2011 | By: avni

do pim kafe e pastaj

Re: femra te vetmuara

Date: 09/11/2011 | By: berat bytyqi

j am ni djal beqar 16091972 bytyqiberat@hotmail.com 045209394

Re: femra te vetmuara

Date: 05/03/2013 | By: tani

nr i tel 0696892338

linda36 vjeqe

Date: 20/11/2010 | By: arbnor arbnori

lajmerohu ne ket adr,merakli_i_pidhit@hotmail.com

Re: linda36 vjeqe

Date: 20/10/2011 | By: bytyqiberat@hotmail.com

nesdon mem thirr ne tel 045209394

Re: linda36 vjeqe

Date: 14/11/2012 | By: ANDI

DUA TE KEM NJE LIDHJE PER QEF NQS KE DESHIR BEJ NJE SMS NE IMEL ANDI AGOLLI FB

re:bimi

Date: 20/11/2010 | By: arbnor arbnori

deshiroj me kontaktu me ty,un kom ket adr.merakli_i_pidhit@hotmail.com

Hi, I want to be in a friendship relationship with you, because of the credibility of your profile on this site. My name is Miss Favour . You can contact me back through my private e-mail address ( misluv.favour2011@yahoo.co.in ) so that we know more is

Date: 21/05/2011 | By: misluv.favour2011@yahoo.co.in

Hi, I want to be in a friendship relationship with you,
because of the credibility of your profile on this site.
My name is Miss Favour . You can contact me back
through my private e-mail address
( misluv.favour2011@yahoo.co.in ) so that we know more
is better and I will send you my pictures.
Yours friend
Favour,
Please don't forget to reply me here with my email
( misluv.favour2011@yahoo.co.in )

per maman e ndar nga burri

Date: 20/11/2010 | By: getuart hater gjonaj

jom interesum mu taku me ty,kontakto ne ket adr.djal_per_femra@hotmail.com

lidhje

Date: 20/11/2010 | By: djali

dua te gjej nje mami per lidhje per qec jam i fejuar jam 26vjec shum qefli kush deshiron te njihet me mua po ju le adres e msn tr-84@luajonline.com

Hello!!!!!

Date: 21/05/2011 | By: misluv.favour2011@yahoo.co.in

Hi, I want to be in a friendship relationship with you,
because of the credibility of your profile on this site.
My name is Miss Favour . You can contact me back
through my private e-mail address
( misluv.favour2011@yahoo.co.in ) so that we know more
is better and I will send you my pictures.
Yours friend
Favour,
Please don't forget to reply me here with my email
( misluv.favour2011@yahoo.co.in )

kerkoj ne vaz per lidhje zerjoze

Date: 11/11/2010 | By: jeta relae

Jam lorenci nga tirana jetoj ne km jam 19 vjec dhe deshiroj te njiem me nje vaz per qellime serjoze po ju le nje nr telefoni 0038972685375 edhe nje msn loren-c@info.al

hi

Date: 18/11/2010 | By: STELL

i dashur im
si jeni,
Unë shpresoj që të gjitha është ok, siç është kënaqësi për mua të lidhen me ju pas marrë tuaj kontaktoni në (elbasani-online.webnode.com), e cila me të vërtetë interes për ta patur komunikim me ju, nëse ju do të keni dëshirë me mua,
këtu është e-mail im (stbaby18@yahoo.com) si i do të jetë në pritje për të dëgjuar nga ju, juaja Stella.

My dear
how are you,
i hope that all is ok, as is my pleasure to contact you after gotten your contact at (elbasani-online.webnode.com) which really interest me in having communication with you if you will have the desire with me ,
here is my email (stbaby18@yahoo.com) as i will be waiting to hear from you, yours Stella.

Re: hi

Date: 28/11/2010 | By: e dashura ime ku je ti

perse nuk na shkruan sms ne telefon apo nuk do kontak nga un a

Re: Re: hi

Date: 28/11/2010 | By: e dashura ime

ky eshte nr 0038972685375

Re: hi

Date: 07/04/2011 | By: tony

Hey how are u Stella I am tony im 25 I live in usa i wanna know if u interested to talk if u are send me a sms at 0019144330305 thnx waiting to talk to u soon

Re: Re: hi

Date: 09/05/2011 | By: lorenc

https://elbasani-online.webnode.com

Re: Re: Re: hi

Date: 21/05/2011 | By: misluv.favour2011@yahoo.co.in

Hi, I want to be in a friendship relationship with you,
because of the credibility of your profile on this site.
My name is Miss Favour . You can contact me back
through my private e-mail address
( misluv.favour2011@yahoo.co.in ) so that we know more
is better and I will send you my pictures.
Yours friend
Favour,
Please don't forget to reply me here with my email
( misluv.favour2011@yahoo.co.in )

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

New comment