Vajzat Kerkojne Djemte

Re: hi

Date: 21/05/2011 | By: misluv.favour2011@yahoo.co.in

Hi, I want to be in a friendship relationship with you,
because of the credibility of your profile on this site.
My name is Miss Favour . You can contact me back
through my private e-mail address
( misluv.favour2011@yahoo.co.in ) so that we know more
is better and I will send you my pictures.
Yours friend
Favour,
Please don't forget to reply me here with my email
( misluv.favour2011@yahoo.co.in )

lidhje serjoze

Date: 22/05/2011 | By: per vaz

loren-c@info.al

kerkoj femer

Date: 10/11/2010 | By: lorenc

jam nje djal nga librazhdi kerkoj te njiem me nje vaz ky eshte nr im 0038972685375 ose ne shiperi 00355685477181

Kerkoj lidhje serioze

Date: 09/11/2010 | By: GENI G

Jam nje djale 20 kerkoj nje vajze per lidhje serjoze per te interesuarat le nr 0685368358

Kerkoj lidhje serioze

Date: 09/11/2010 | By: GENI G

jam 20vjec dhe dua nje vajeze te sinqert per lidhje serioze

Mami Alda

Date: 06/11/2010 | By: Babi

Jam une per ty mami Alda.

Re: Mami Alda

Date: 21/05/2011 | By: misluv.favour2011@yahoo.co.in

Hi, I want to be in a friendship relationship with you,
because of the credibility of your profile on this site.
My name is Miss Favour . You can contact me back
through my private e-mail address
( misluv.favour2011@yahoo.co.in ) so that we know more
is better and I will send you my pictures.
Yours friend
Favour,
Please don't forget to reply me here with my email
( misluv.favour2011@yahoo.co.in )

Re: Mami Alda

Date: 13/12/2015 | By: kristi

mami alda do te njihemi bashk nr im esht ky shpirt 0696189799\

Alda

Date: 20/10/2010 | By: Andi

Nga je ti mami alda

Re: Alda

Date: 21/10/2010 | By: suat

tung si po kalon

Re: Re: Alda

Date: 21/05/2011 | By: misluv.favour2011@yahoo.co.in

Hi, I want to be in a friendship relationship with you,
because of the credibility of your profile on this site.
My name is Miss Favour . You can contact me back
through my private e-mail address
( misluv.favour2011@yahoo.co.in ) so that we know more
is better and I will send you my pictures.
Yours friend
Favour,
Please don't forget to reply me here with my email
( misluv.favour2011@yahoo.co.in )

Re: Alda

Date: 06/11/2010 | By: arjani

si je mi zogu

Deshiroj Te Njihem Me Nje VAJZE

Date: 19/09/2010 | By: LEDIO

JAM LEDIO NGA DR 23 VJ... STUDENT NE TR,,,KERKOJE TE NJIHEM ME NJE VAJZE...TE JETE STUDENTE NE TR....

...

Date: 22/08/2010 | By: Qendrim

jam nga kosova jetoj ne ch kerkoj nje vajz 18 vjqare nga shqiperia ...email>>> princqendrimi@hotmail.com

Hello!!!!!

Date: 21/05/2011 | By: misluv.favour2011@yahoo.co.in

Hi, I want to be in a friendship relationship with you,
because of the credibility of your profile on this site.
My name is Miss Favour . You can contact me back
through my private e-mail address
( misluv.favour2011@yahoo.co.in ) so that we know more
is better and I will send you my pictures.
Yours friend
Favour,
Please don't forget to reply me here with my email
( misluv.favour2011@yahoo.co.in )

Re: ...

Date: 21/06/2011 | By: SENDI

PO PSE NUK KA FEMRA KOSOVA POR E DOO NGA SHQIPRIA TI ORE CFAR JENI BER KESHTU JU KOSOVARET

deshiroj te njihem me nje vajze

Date: 15/08/2010 | By: Boiken

Jam nga tirana, simpatik sybojeqielli 185 i gjate. kerkoj nje femer te buku. 0695160134

DJALE KERKON VAJZE PER QEJF..

Date: 09/07/2010 | By: ALTIN

JAM NJE DJALE NGA KAVAJA JETOJ NE ITALI ,KAM DESHIRE QE PUSHIMET VERORE TI KALOJA NE SHOQERINE E NJE VAJZE QEFLIJE EDHE TE BUKUR,,,JU PRES TE SHUMTA,,,,0039.338,671,3570...

cao

Date: 02/05/2010 | By: tani

Jam tani dhe kerkoj te njihem me nje vajze simpatike
dhe te sinqerte ...po ju pres me shruani ne topuziniko@gmal.com.......

Re: cao

Date: 21/05/2011 | By: misluv.favour2011@yahoo.co.in

Hi, I want to be in a friendship relationship with you,
because of the credibility of your profile on this site.
My name is Miss Favour . You can contact me back
through my private e-mail address
( misluv.favour2011@yahoo.co.in ) so that we know more
is better and I will send you my pictures.
Yours friend
Favour,
Please don't forget to reply me here with my email
( misluv.favour2011@yahoo.co.in )

on top of the rest

Date: 13/03/2010 | By: ardian

q'kerkoni ju ore sek apo dashuri

DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 18/02/2010 | By: ela

JAM SEXY.13-VJECE

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 03/03/2010 | By: ani

jam nje djal per ty ela 0694669942

Re: Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 07/04/2011 | By: tony

Ela mundesh me me co NJE sms 0019144330304 jetoj ne usa deshiroj me fole me quajn tony

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 31/03/2010 | By: blendi

eja ne kontakt blendi_27@hotmail.com ne gyrbet

Re: Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 31/03/2010 | By: blendi

ishte gabim jo me nje djal me vajza

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 19/04/2010 | By: suat

nuk ka problem shpirt qe une jam ketu po te pres jam prej shkupit 072540999

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 24/05/2010 | By: joni

deshiroj nje vajz te bukur 13vjeqare

Re: Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 27/07/2011 | By: per ty

0694298003

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 18/07/2010 | By: Ai

Me jep nr e tel

Re: Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 21/12/2010 | By: joni

do numrin 0685048303

Re: Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 25/06/2011 | By: flori

0685978009

Re: Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 19/10/2011 | By: bytyqiberat@hotmail.com

jam nje djl i bukur jam nga suhareka jam 39 vjeqar tel045209394

Re: Re: Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 10/08/2016 | By: Esinqert

Tung

Re: Re: Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 10/08/2016 | By: Esinqerta

Tung

Re: Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 31/10/2011 | By: beratbytyqi

045209394mundesh kur dush ti mem thir

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 23/07/2010 | By: besi

po nga je ore ti 13 vjeqare edeh si te kem kontakt me ty

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 22/08/2010 | By: memli

po ska problem mund te njihemii mer don emailin ose bjere emailin :P do njihemi (K)

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 19/11/2010 | By: lm

Call-LM@hotmail.com

Me kontakto te lutem edhe tregom se qka kerkon nga nje mashkull.

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 24/11/2010 | By: jovani

po deshe njihemi?

Hello!!!!!

Date: 21/05/2011 | By: misluv.favour2011@yahoo.co.in

Hi, I want to be in a friendship relationship with you,
because of the credibility of your profile on this site.
My name is Miss Favour . You can contact me back
through my private e-mail address
( misluv.favour2011@yahoo.co.in ) so that we know more
is better and I will send you my pictures.
Yours friend
Favour,
Please don't forget to reply me here with my email
( misluv.favour2011@yahoo.co.in )

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 30/05/2011 | By: eltoni

me kontakto yllo qe te njihemi dledi-corsa@hotmail.com

tung

Date: 15/06/2011 | By: dardan

jam dardani nga ks bukuroshe nese do te besh seks me mua do te paguaj me lek boma add king1@argetohu.com

dua te lidhem me vajza per seks

Date: 15/06/2011 | By: dardan

tung jam dardani nga ks me pelqejn femrat e al dhe muajin korrik do te jem ne al nese ka ndenje te interesuara boma add time king1@argetohu.com

Re: dua te lidhem me vajza per seks

Date: 02/06/2012 | By: arlind

0685202071

Re: Re: dua te lidhem me vajza per seks

Date: 20/08/2012 | By: gjimi

edhe uner dua nje femer per nje lidhje sekrete

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 26/06/2011 | By: Diti

Dua te njihem un me ty shpirti pn te le nr 0695456842 te lutem me telefono

Re: Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 10/12/2014 | By:

arapi

Date: 14/06/2012 | By: amarildo

amarildo ara^pi ekama desen dothem ne frac vecper pitha

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 13/12/2015 | By: kristi

do te njihemi bashk bukuroshe jam kristi nga fieri 19 vjec nr im esht ky 0696189799

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

New comment