Vajzat Kerkojne Djemte

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 03/03/2016 | By: kristi

sigurisht ela jam un 20 vjec nga fieri nese do mund te njihemi bashk si thua po le dhe nr tim qe te flasim ok 0696189799 ok

Re: DESHIROJ TE NJEHEM ME NJE DJAL

Date: 01/07/2018 | By: 0682136323

Po,jam,un per ty a je ti per,mua

bimi

Date: 03/02/2010 | By: shkunbini

jam ni djal simpatik jam 15 vjeqar nese ka vajza ne ket mosh urdheroni

Re: bimi

Date: 21/02/2010 | By: linda

ahhaha
jom linda 36 vjeqare ma pelqen me pas frajer po nuk kom s enuk po em don kerkush

Pershendetje

Date: 18/10/2010 | By: LED

Pse moj yllo spo te don ty kurkush . Ti po ke qef me pas frajer . A po ke Facebook ose msn ?

Re: Re: bimi

Date: 09/12/2010 | By: premtoj

kisha pas nderin me u njoftu me ty
kalaja10@live.com

Re: Re: bimi

Date: 19/05/2011 | By: per ty linta

eshiron te njiemi bashk 0038972685375

Re: Re: bimi

Date: 25/09/2015 | By: denis

site njihem un me ty moj linda si te kontaktoj

Re:lili

Date: 21/08/2016 | By: beri95@live.com

kam deshire te njoftohem me ty te betohem kam me te kenaqen ne te gjitha aspektet e sdo te ndahesh kurr nga une lajmrohu me dergo numrin e telefonit

Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 10/01/2010 | By: Aida

Jam aida 24 vjece studente , teper seksi mbi te gjitha qeflie Kush deshiron te plotesoje fantazite erotike
Le Nr:0693589548

Prsh

Date: 18/10/2010 | By: Led

Perdorni facebook ju ? dhe nese po me jepni emrin tuaj

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 21/12/2010 | By: joni

me jep add e facebukut dhe nqs kerkon shoqerine time ky eshte nr im 0685048303

l

Date: 19/04/2011 | By: gazi

tp.gazi kam deshire te njohe nese do facebookun tp,gazi dhe me bej fren dhe do te pranoj dhe flasim ok ciaooo

Re: l

Date: 21/06/2011 | By: GAZI

ME JEP FEJZBUKUN TAT TE BEJ KERKES

Re: Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 17/05/2011 | By: gazi

une quhem gazi pra jetoj ne tp dhe jam 25 vjec nese do le te behemi fren adresa facebook tp.gazi me dergo ftes dhe te pranoj ok ciaooo

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje vajze

Date: 21/06/2011 | By: ilir

Ok Aida une jam i gatshem ilir_berat_81@yahoo.it

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 25/09/2015 | By: denisi

ku je te vi tani un moj

Kerkoj Djem Serioz

Date: 10/01/2010 | By: No Name

Jam nje vajze simpatike dhe deshiroj te njihem me nje djale serioze Le NR:0685351071

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 21/12/2010 | By: joni

kerkon djem serioz ,une serioz jam ,flasim njehre po me pelqeve mund te kemi bashke nje lidhje te gjate dhe te bukur ,po te interesova une ky eshte nr im 0685048303

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 20/08/2011 | By: 0692977873

altini nga fr

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 08/11/2011 | By: mario

ckemi

keroj lidhje serioze

Date: 03/12/2011 | By: gazi

deshiroj te jesh me e sjeshme se hollandezet,se ktu ne holland nuk me pelqejn fare

Kerkoj Djem Serioz

Date: 10/01/2010 | By: Kamela

Jam Kamela 24 vjece nga lushnja dhe kerkoj te njihem me nje djale per qellime serioze
Jam pa histori dashurie Le Nr: 0685365468

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 15/05/2011 | By: Besniku

Jam 32 vjeç nga lushnja banoj ne greqi

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 21/06/2011 | By: GAZI

JAM GAZI BANOI NE ITALI NE QOF SE KE DESHIR DHE JE E SINQERT ME SHKRUAJ EMAILIN TAT TE FLASIM ME RESPEKT GAZI

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 09/11/2011 | By: mario

me jepe dhe fb

Re: Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 01/07/2018 | By: eri

Je cun apo goc ja ku e ke numrin tim 0682136323 eri selmanaj e kM fb i pari jam ne fb ok

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 09/11/2011 | By: mario

se dhe une nga lushnja jame

Kavaje

Date: 01/11/2017 | By: julian

Ky.numrin.ime.0675658147.po.kamela.me.vec.24.dua.me.lidhe

Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 10/01/2010 | By: Mami 27 Vjece

Jam nje mami 27 vjece shum e bukur ,e ndare nga burri dua nje djale ...Ndjehem e Vetmuar
Le Nr:0683466716

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 09/07/2010 | By: ALTIN

MESAZHI JUAJ ME PELQEU JASHTE MASE,KAM DESHIRE TE TE NJOH,JETOJ NE FIRENZE,,CORODA@HOTMAIL.IT...........

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 21/12/2010 | By: joni

me vjen keq qe je ndare nga buri ,nqs kerkon nga une nje mik do ta gjesh ,jam cun pa hile nqs kerkon konrakt po te le nr tim 0685048303

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 06/03/2011 | By: orgen

lidhemi bashk

Re: Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 07/04/2011 | By: tony

Nase ti done MAQO Turin MUA je ti edhe flasim

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje vajze

Date: 21/06/2011 | By: Iliri

Ok mami sexy me kontakto jam i gatshem ilir_berat_81@yahoo.it

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 23/06/2011 | By: djal shkodrane

jam 21 nga shkodra... 0685256240, do te jap momente te paharrushme.

Re: Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 02/07/2016 | By: ASTRITI

PERSHEDETJE SIJE AJE MIR UNE JAM NJE DJAL I SINQERT PO DESHIROJ TE NJOFTOHM

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 11/09/2013 | By: beri

kam deshire te njifem me ty lajmrohu oj loqka jeme 044981006

Kerkoj Djem Serioz

Date: 10/01/2010 | By: Megi Nga Tirana

Jam megi nga tirana 25 vjece kerkoj te njihem me nje djale per qellime serioze
Le NR:0685543973

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 18/09/2010 | By: 5

hi

Kerkoj Djem Serioz

Date: 10/01/2010 | By: Goca Nga Tirana

Jam nje vajza 19vjce nga tirana dhe deshiroj te lidhem me nje cun te sinqert dhe te na mbaje sekretin0684616664

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 09/08/2010 | By: besim

jam nje djal 24 vjeqar jetoj ne itali dhe qe e mbaj sekretin jam ne pushime besimi1@hotmail.it

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 18/08/2010 | By: geni

jam nga tirona nese ke deshire me u njohur.pa te prishur pune.po te le nr,0684683451

Re: Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 19/09/2010 | By: LEDIO

CKEMI RE I PERGJ KERK SUAJ ,,,,JAM 23 V STUDE NE TR

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 07/09/2010 | By: Alban

Jujgjm

Re: vaz

Date: 19/05/2011 | By: per vazen 19 vjet

deshiron te njiemi bashk 0038972685375

Kerkoj Djem Serioz

Date: 10/01/2010 | By: Vajza 19Vjece

Jam nje vajze 19 vjece e martuar
Kerkoj nje lidhje serioze me nje djale qe mund te me ndihmoj me para
Le Numrin:0684723997

Re: Kerkoj nje vajzë Serioz

Date: 26/09/2010 | By: Elvisi

jam nje djal 22 vjeqar jam shum i keq kam deshir ta njoh nje vajz serioze edhe te jetoj bashk me te ne zhvicerr se nuk me rrihet vet

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 05/10/2010 | By: jani

shum e mir

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 19/11/2010 | By: LM

Call-LM@hotmail.com

Me kontakto.

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >>

New comment