Vajzat Kerkojne Djemte

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 05/10/2010 | By: jani

shum e mir

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 19/11/2010 | By: LM

Call-LM@hotmail.com

Me kontakto.

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 15/06/2011 | By: dardan

tung jam nga ks muajin korrik jam ne al si mund te kontaktojm boma add king1@argetohu.com ciao

Re: Kerkoj Djem Serioz

Date: 03/07/2011 | By: dardan

per vajzen 19 vjeqe boma add king1@argetohu.com per te tjerat bisedojm ne msn ok ciao

Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 10/01/2010 | By: Mami Divorcuar

Jam nje mami 24vjece e divorcuar
dua te lidhem me nje djale per qef
Le NR:0683074205

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 15/04/2010 | By: adi

dua te njihem me ty per qeff

Re: Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 17/09/2014 | By: Beni

Te pres

Re: Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Mami

Date: 17/09/2014 | By: Beni

Te pres

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 09/07/2010 | By: ALTIN

KTU ME KE RRUSHE,CORODA@HOTMAIL.IT

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 22/08/2010 | By: memli

mora numrin do te theras e dashur (K) per qef

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 10/05/2011 | By: eldan bendo

njihemi

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje vajze

Date: 21/06/2011 | By: ilir

per mamin 24 vjece e divorcuar. ilir_berat_81@yahoo.it

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 22/11/2012 | By: meti

peshendetje jam nje djale 30 vjec dua te lidhem me ju vetem seriozisht

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 11/08/2015 | By: beri

pershendetje kam deshire te njifem me ty jam nga kosova lajmrohu ne 0037744981006

Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 10/01/2010 | By: Elsa

Jam elsa 23 vjece kerkoj nje lidhje me djem qe dine te respektojne Nje femer
0030698682069

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 02/06/2010 | By: TANI

781 244 7535

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 07/09/2016 | By: eri

Ckm elsa po deshe njihemi te dy

Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 10/01/2010 | By: Ela

Jam ela 43 vjece e divorcuar prej shum vitesh ,.E regullt ne te gjitha drejtimet .
Kerkoj Te njihem me nje zoteri Jo mashtrues
Le numrin per te sinqertet
0693454029

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 10/09/2010 | By: nefail hyseni

kam 47 vite jam nga ferizai kam deshir te njihem me ju nese jeni serioze nese ke deshir te me kontaktosh ma ban nji zile ne ket numer 044 343 348 dhe un te theras pershendetje dhe respekt nefaili

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 10/09/2010 | By: nefail hyseni

nr 044 343 348 ferizaj

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 18/08/2011 | By: ok shme mire jam une

po a vjene ne uk londer

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 13/11/2011 | By: titi

po njihemi bashke do ishte kenaqsi

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 21/11/2012 | By: meti

psh jam nje djale 30 vjecar asnjehere i martuar dua te lidhem me ju per martese nuk ka problem per moshen ;0041 786341014

Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 10/01/2010 | By: Alda

Jam Mami alda 26n vjece kerkoh te njihem me djem serioz le numrin:0695124543

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 20/10/2010 | By: Andi

Po nga je ti mami alda?

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 27/02/2011 | By: beni

po nga je mami alda si mund te lidhemi bashke

Re: Deshiroj Te Njihem Me Nje Djal

Date: 19/07/2011 | By: persh

do me pelqente te te njihja quhem klevis 27 banoj ne tr.me kontakto ne srgjlamaj@gmail.com qe te shkembjme dhe nr e cel.jkm

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10

New comment