Djemte Kerkojne Vajza

0692571250

Date: 18/02/2016 | By: flamuri

jam 32 vjec kerkoj te lidhem me nje goce deri ne 40 vjece dua seriozitet ju lutem me contakto edhe ne email flamurmattias@gmail.com

I. Mir

Date: 28/01/2016 | By: Mondi

Kerkoj. Ni. Femer. Te. Moshes. 40. Deri. 47. Per. Qellime serioze. Jam. 48 vjeq. Jetoj. Ne. Angli.

Jam. I. Vetem

Date: 23/01/2016 | By: Agroni

Dua. Ni. Femer. Te. Moshes. 40 deri. 45. Vjeqe. Serioz. Jetoj. Ne. Angli. Me. Dekumenta. Te. Rregullta. Jam 46. Vjeq. Ok

JAM 38 vjeqe

Date: 29/06/2016 | By: OLTA

jom olta jom seroize kerkoj nje mashkulll seroiz du te krijoj familje ne qoft se jeni i interesuar mund te lejm konktat

Re: JAM 38 vjeqe

Date: 02/07/2016 | By: Jam. Mondi. Jetoj. Ne. Angli. I. Vetem. Jam. I. Intersuar. Te. Olta.

Jam. I. Interesuar. Per. Olten. 38. Vjeqe

Re: JAM 38 vjeqe

Date: 13/07/2016 | By: Mondi.

Jam. I. Interesuar. Tek. Olta. 38. Vjeqe

Re: JAM 38 vjeqe

Date: 31/08/2016 | By: jani

gisis jani edhe une jame per nj lidhje serioze olta kur do dheni ju per mometi ne cili qyte te qe te leme nj dite takimi per te nje o u m ri me mire ng afer olta 0685452402 ose 0685452316 jani gisis

jam 48 vjece

Date: 25/07/2015 | By: jam ori

jam sigel

Re: jam 48 vjece

Date: 21/12/2015 | By: flavio

jam 40 vjec me kontakto ne fcb tim dhe te njihemi

Re: Re: jam 48 vjece

Date: 01/02/2016 | By: Mondi

Jam. Mondi. Jam. Jetoj. Ne. Angli. Per. Me. Teper. Ler. Numrin. E. telefonit. Te. Flasim

1 | 2 | 3 | 4 >>

New comment