Apartamente

21/12/2009 16:18

 okazione. shiten ap ne plazh tek rruga frigoriferit cmimi 450 euro m2 .ap jane ne ndertim e siper,kati 6 me drejtim nga deti , 2+1 me 2 banjo , 106 m2 dhe 2+1 me 2 banjo 111 m2 

1+1 77 dhe 75 m2 .nxitoni per prenotim se me vone cmimi behet me 500 euro m2 nr cel 067 25 29 159 

shitet ap ne plazh tek sholla 9 vjecare bajram curri, ap eshte kati 10.2+1 93 m2 me pamje nga shkolla dhe shikohet dhe deti nga ballkoni. 
cmimi eshte 45000 euro i diskutueshem . nr cel 067 25 29 159 

shitet apartamente ne golem dhe malin e robit, me cmim te arsyeshem , 520 euro m2 ne cel 067 25 29 159 

shiten apartamente ne plazh tek posta policise , apartamente jane ne kat 5 . dhe jane afer detit . cmimi i arsyeshem ne cel 0672257041