Durres , Shkembi i Kavajes , Shitet Hotel me 5 yje. Hoteli

21/12/2009 16:44

 

Titulli:  Durres , Shkembi i Kavajes , Shitet Hotel me 5 yje. Hoteli ofron 27 dhoma dhe 3 suita, te mobiluara ne menyre moderne, salle koferencash , pishine , plazh privat, kinema , etj....!
Vendi:  Albania,  Durrës,  Shkembi i Kavajes
Adresa:  Shkembi i Kavajes
Çmimi:  5 000 000 EUR, I pa negociushëm
Regjistruar në:  13.05.2009
Tipi i objektit:  Hotel
Katet e ndërtesës: 
Për ne stacion, duhen:  5 minuta
Mobilimi:  E mobiluar
Gjendet afer:  Pamje nga deti
Mjedisi rrethues:  Shëtitje me varkë, Not, Tenis, Lulishte
Akomodimi:  Parking , Ashensor, Fitness Center, Internet, Pishina, Verandë, Furnizim me uje 24 ore, Ujë të ngrohtë dhe ngrohje, Energji Elektrike 24 ore, Linjë Telefoni , Satelite , Palestër, Ballkon
Dokumentacioni:  Me hipoteke