Hp Pavilon DV6 dhe DV7

21/12/2009 16:30

 Kam 2 loptop Nga Zvicra Per Ti Shitur Un Jam Nga Gjilani njeri Esht HP PAVILON DV6 dhe TJETRI DV7 Performancat jan 

HP Pavilion dv7-2060ez C2D/P8700 2x2GB,2x250GB,17.3''HD,DFEI Blu-ray ROM,DVD+/-RW,WinVHP,TV Kontaktoni permes email ose Tele Per Hp Pavilon DV 6 Qmimi osht 600 Euro NDersa per Hp Pavilon Dv7 Esht 700 euro Loptopat jan NEW Pa Perdor :)

ukamarket@gmail.com
  044322005