Shes ap. 1+1 (Perball ish-Misto Mames)

21/12/2009 16:19

 Pallati eshte i ri, i termoizoluar, me ashensor, depozita uji te perbashketa, citofon, kontrate dritash, punime cilesore dhe pamje te pakufizuar e te bukur nga jugu. 


Pallati eshte 9-katesh dhe apartamenti ndodhet ne katin e 7-te. Siperfaqja eshte 67,6 m2 dhe ka dhome ndenje e gatimi, dhome gjumi, korridor, banje, ballkon. 

Cmimi eshte 33,000 Euro.

Per me teper, telefononi ne +355 4 222 5262 ose +355 69 20 29 218 ose ida_tirana@yahoo.com.