Shitet Apartament me siperfaqe 145 m2, ne rrugen Myslym Shyrri. Kati 8. (Tirane)

21/12/2009 16:19

 Shitet Apartament me siperfaqe 145 m2, ne rrugen Myslym Shyrri. Kati 8.


Sallon i madh i pozicionuar kendshem ne hyrje te apartamentit.
Guzhine gatim dhe ngrenie (dhome me vete) ne funksion te sallonit me dy hyrje te vecanta.
Holl i madh qe ndan 3 dhoma gjumi. 2 dhoma te medha dhe nje me e vogel per femije.
2 tualete te medha, te dyja me dritare te madhe e funksionale. Njeri me vaske dhe tjetri me pllake dushi. Njeri tualet ndodhet prane dhomave duke qene me personal.
2 ballkone te medha me pamje panoramike te krahut jugperendimor te Tiranes. Pozicioni i apartamentit eshte drejtuar nga jugu, perendimi dhe veriu duke ofruar nje ndricim natyral te mire dhe ngrohtesi natyrale ne dimer. Pallatet qe e rrethojne jane me te uleta duke mos penguar pamjen dhe diellin e apartamentit.
Punime te ndryshme me shkallina, harkore, kangjella dhe mure guri.
3 hyrje ne kat
ashensor
uje 24 ore me depozita te pallatit
antene qendrore

Cmimi 1500 euro / m20692178865


albcsi@yahoo.com