Djemte Kerkojne Vajza

Kosovar

Date: 03/05/2011 | By: Dini

Jam Kosovar, dua te njifem me nje vajze nga Shqiperija te moshes 18-26 per qfardo aresyje me pelqimin e dy paleve.
Kontakto Dini-RKS@hotmail.com

Hi Lol

Date: 22/04/2011 | By: Genci

Jam nje djal nga Tirana, 24 vjec dhe kerkoj te njihem me nje vajze deri ne 24 vjec per lidhje serioze........... nga Tr kuptohet
Edhe ju goca qe nuk kerkoni lidhje serioze por vetem qejf jeni te mirepritura

add: genci_87@hotmail.com

seks

Date: 02/06/2010 | By: Papa

kush po ka qef per seks

ckm

Date: 13/03/2010 | By: franko

si thoni pe nje lidhje serioze me mua

kiss you

Date: 21/01/2010 | By: lolita

ckemi?

Re: kiss you

Date: 18/02/2010 | By: LALI

A BOJME SEX

Re: Re: kiss you

Date: 13/03/2010 | By: franko

bejme sex kur te duash

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5

New comment