Dyqani Sendeve Elektronike

WiFi

 Funksioni primar: 3 inch prekje WiFi hapur dyfishtë quad band SIM shumë multimedia Chipset: MediaTek 6.235 Platforma Operating System: RTOS Bėrthama GSM Compatibility (Quad Band): frekuencat 850MHz, 900MHz, 1800MHz, 1900MHz Color: Black (me kufij argjendi) Perde - 3 inch LCD Touch Screen -...

Dylbi Video Camer Foto rregjistrues

 Modeli CVMU-DC07 Long Ranger Digital dylbi është ndërtuar për të gjithë që ka nevojë për zmadhim në afër për të parë se çfarë ata po shikojne (sportive, skena shkretëtirë, gjatë mbikqyrjes varg, etj) dhe rekord video ose fotografi në të njëjtën kohë në një kartë SD.Ngjashëm me hartimin e...

Kove Akulli Me Ndricim

 Nje Mbajtese Shampanje me Akull Me Drita te ndryshme Ndricuese A duhet të përdorim këtë si një kovë me akull? Nr. Ju mund të përdorni atë për të mbajtur birrë, koks, houseplants, monedha, çdo gjë që ju pëlqen. Si mund të pastër kovë? Ju mund të pastër brenda dhe jashtë kovë me një...

Flexible Silicone Rubber PC Keyboard

 Specifikimet Kinë Prodhuesi Product Description: Full-Sized Flexible tastiere Ndërtimit: Flexible gjitha Silicone gome Plug-and-Play, nuk i instalimit të nevojshme 109 Keys / Button Standard layout QWERTY USB ose PS / 2 OUT Systems: Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista (32 bit version only) Burimi...

Headrest/Stand In-Car TFT LCD Monitor, 7 inches -Tan

 Specifikimet Prodhuesi Double-channel video input NTSC / PAL (auto switch) Display Size: 7.0 inç Chip: UP CMOS Resolution: 480x234 RGB Visual Angle: 130, Ndriçimi: 400, Contrast: 350 Av ngjyra Platformë: NTSC / PAL (auto switch) Punës Power: DC11-14V, e punës aktuale: 800mA Operating...

15 Inch Touchscreen LCD with VGA

 Specifikimet Kinë Prodhuesi Kryesore Funksioni: Liquid Crystal Display prekje Monitor Display Sipërfaqja: 15 inch Resolution: 1024 x 768 Screen Angle: 90 Diplomë Tilting (mund të vë sheshtë si një tabletë) Ndriçimi: 300 cd / metra katror Sinjal Cable: 15-pin D Modeli Plug Front Panel - TFT /...

Video Camera Per Femra

 Funksioni primar: Pink HD dixhitale Videokamera në Pink Ngjyra Compatibility Maximum Memory: 16GB SD Card Screen Size: 3 inch LCD Screen Prekje: PO Sensor Figura: 1/2.5 inç. 5,0 mega pixel CMOS sensor Pixel Efektiv: 5,03 Mega pixel amtare (2592 x 1944) Media Magazinimi: Built-in 128 MB...

Mini Camcorder - Pocket Digital Video Camera

 Funksioni kryesor: Digital Video Camera Resolution: - Video Resolution: 640x480, 320x240 - Photo Resolution: 2592x1944 (5.0MP), 2048x1536 (3.1MP), 1280x1024 (1.3MP amtare), 640x480 (VGA) Formatet e pranueshëm: - Video: AVI - Still Image: JPEG Cilësia: Low, Medium, High Ekran LCD: 1.5 inch TFT...

HD Camcorder - High Definition DV Camera with 5x Optical Zoom

 Funksioni primar: Buxheti Friendly HD Camcorder. Aparat për DV guy mesatare. Ekran LCD: 3 inch TFT LCD Lens: Wide - F/3.2, f = 6.26mm Tele - F/6.8, f = 30.75mm Varg Focus:            Normale - 50cm ~ Inf. Macro - Wide (20 ~ 45), Tele (5 ~...

8GB High Fashion Mens MP4 Watch - 1.5 Inch LCD Screen

 Është GQ takohet geek elegant me këtë markë të re të lartë MP4 modës shikojnë me një memorie 8GB masive të brendshme dhe 1.5 inch ekran LCD. Këtë orë është një kërcënim i çertifikuar trefishtë, por vepra të mira, kjo tingëllon mirë, kjo duket e mirë. Firmware është e qëndrueshme dhe...

Panele Diellore qe ndihmojne ne karikimin e baterive Me ane te rrezeve diellore

 Karikues me paniele diellore Kjo ben te mundur karikimin me ane te rrezeve diellore  Laptop celuare mp3 mp4 e shum sende qe mbartin bateri  Duke e lene ne dielle arin te karikoje baterit e sendeve elektronile                English...

Multifunction SIM Card Reader (USB)

 Multifunction lexues SIM kartelë me softuer lloj explorer për mbështetjen dhe informacion redaktimi ruajtur në kartën tuaj SIM Një dhunti të shumta SIM Card Reader për menaxhimin e lehtë të porosive SMS dhe kontaktet e telefonit celular. Nëse ju doni vetëm për të ruajtur mesazhet e...

Global GPS Tracker with Two Way Calling + SMS Alerts

 GPS Tracker me mesazhe dhe funksionin e shpejtë telefonatë. Kjo është GPS mirë dhe më të përballueshme përcjelljen para sistemi mund të blej. Kjo tracker GPS me 2 rrugë e quajtur funksion punon kudo në botë për të vendosur gjërat tuaja ose njerëz. CVLI-G137 Global GPS Tracker me Dy...

LED Color Changing Light Bulb with Remote

A keni ndonjë shenjë apo mur aktualisht ndriçuar me dritën e bardhë mërzitshëm? Vet një biznes të vogël dhe duan me të vërtetë të dekor tuaj dal? E pra këtu është produkt ndriçim ju keni qenë duke pritur për - 16-color LED llambë ndriçimi me efekte ngjyra dhe të largët! Kjo dritë LED...

Digital Video Recorder Spy Camera (Keychain Car Remote Style)้ี่

 4GB DVR Digital Video Recorder Spy Kamera në një makinë Keychain shtresë e jashtme e largët stil. Duke ardhur në një formë faktor kompakt dhe të paraqitura në zi korb, ky aparat i veçantë është spiun i maskuar si një alarm makinë standarde të largëta në një Keychain. Një pajisje DVR...

The Purple Haze - 100mW Music Lounge Projector

 Enter dhe të përjetojnë një botë të eufori dhe le projektues Purple Haze lazer t'ju ndihmojnë të përfitoni partisë filloi. Kjo projektues lazer Purple karakteristika 3 zgjedhje mode për auto projektim muzikë, kontrollin manuale dhe mode DMX. Projektues Purple Haze lazer mund të jenë të...

Minuet Designer MP3 Watch with Leather Band (4GB)

 Accessorize me këtë mekanizëm sahati elegante frymëzuar nga shtëpitë e shikojnë si master Piaget, Audemars Piguet, dhe Vacheron Konstantin. Minuet shpreh lëvizjen e kohës me stili klasik - ekran gjatësisë contoured me kthesa të butë, ngjyrë platin rast me inlaid u ngrit mbështetjen ari,...